Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány szerint aranyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány szerint aranyos vagyon, akkor az már rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Elküldte múltkor a vizsgáinkhoz az anyagot, amit meg is köszöntem. Később kidolgoztam egy tárgyra én is az anyagot és azt írta vissza, hogy "köszönöm nagyon aranyos vagy☺️"

2021. febr. 26. 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi aranyos vagy.

Megköszönte, ebben semmi de semmi nincs. Se hogy kedvelne, sem hogy reménykedj, sem hogy ásd el magad.

Segítséget így is lehet megköszönni, és ez pont ennyi.

2021. febr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ebben a kontextusban semmit sem jelent. Nekem szóról szóra ugyanezt írta egy olyan nő, aki egyébként 5-6 évvel idősebb nálam, és jó ideje kapcsolatban van.


Elküldtem neki egy házit, amit még félév kezdete előtt megígértem.


Ha viszont társkeresőn, ismerkedés közben mondják neked, hogy aranyos vagy, az nem jelent jót.


20F

2021. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!