Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi az esélye annak, hogy sikerül párt találni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni a Tindert, mert nincs jelenleg kiszemelt hölgy, viszont egyedül sem szeretnék lenni túl sokáig. Igazából gondoskodó, figyelmes srác vagyok. Külsőről csak annyit, hogy vékony, sportos alkatom van. Van saját autóm, jól fizető állásom. Nem is jelent gondot egy lánnyal megismerkedni, csak egyszerűen nincs kiszemelt, de szingliként sem szeretnék lenni.


22f



2021. febr. 21. 13:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10-es. Nem ilyen tartalmakra gondoltunk. Én arra gondoltam, hogy TikTok-ra csinálok egy videót, amiben az lesz, hogy "Ha a barátnőm lennél"

És felsorolom ugyebár, hogy miket tennék. Ilyesmi videót csináltak már mások, leginkább lányok, hogy ha barátjuk lenne..

Hátha valaki felfigyel rá.

2021. febr. 21. 16:15
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen. Amit én csináltam a youtube-on, az maximum béltartalom. Abba is hagytam.
2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#6 ; #8 -> #11


Na, ez tök jó ötlet, ez szerintem garantált siker lenne, ha jól űznéd. Ahogy a szavaidból kivettem, ez inkább ilyen poénosabb téma lenne inkább, igaz? TikTok-on nem tevékenykedek még, mert nem igazán találtam ki olyan tömör, csattanó tartalmat oda, ami megállná ott a helyét. Meg én olyan vagyok inkább, aki többet szerkesztget, többet gondolkozik a mondanivalóján, amik többnyire komolyabb hangvételű, önismereti kérdéskörök. Nekem is célszerű lenne kitalálni egy másik végletet (ami könnyebben fogyasztható, viccesebb), valami olyasmit, amit te is írtál...


Na mindegy, lényeg, hogy baromi jó az ötleted. Persze ilyen "Ha a barátnőm lennél" féle témát nagyon jól kell feldolgozni, mert ellenkező esetben nagyon sok támadási felület keletkezhet rajtad. Részletesen, már-már pedáns módon célszerű ilyen témát kidolgozni, máskülönben az ellenkezőjét is kiválthatja. Ehhez olyan kisugárzás, meg önbizalom kell, meg nem utolsó sorban kreativitás is persze, amivel fent lehet tartani az érdeklődést, és nem az jön le a nézőnek elsőre, hogy te csajt akarsz fogni. Csak sejtse ezt, de az elsődleges tényleg a szórakoztatás legyen. Én se feltétlen társkeresés miatt írogatok ilyesmiket, amiket írok, hanem azért, mert vannak gondolataim, amiket akár napokig dolgozok fel (hiszen nyilvános az egész és jobb óvatosnak lenni) és szeretem megosztani. Igaz, még nem született kapcsolatom ebből, de azt már látom, hogy ez egy remek középút ismerkedés terén. Remélem megvalósítod az ötleted, mert tényleg tetszetős nagyon. Sok sikert hozzá!

2021. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátommal a tinderen jöttem össze 2 hónapja, úgyhogy nem esélytelen kifogni a jó párt! :)
2021. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én régebben tevékenykedtem a TikTok-on, de csak unaloműzés céljából. Viszont ezt a videót megcsinálom mindenképp, hogy felfigyeljenek a lányok rá. Nem egy nagy durranás ezt megcsinálni, de mégis van mondanivalója. Felsorolom benne, hogy miket tennék meg érte/neki, hogyha az adott néző lenne a barátnőm. Persze arra is odafigyelek, hogy a videóban a külsőm is lehető legjobb formában legyen, mert tudjuk, hogy első benyomásra az is nagyon fontos ugyanúgy, mint ami belül van.
2021. febr. 21. 17:42
 16/20 anonim ***** válasza:
50%, vagy sikerül, vagy nem.
2021. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kb semmi ha nincsenek profi fotóid és legalabb 10/8-as kinézeted
2021. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
2 párkapcsolatom volt az egyik a rettegett Tinderről, egy évig tartott (a férfi külföldre költözött). Csak jó tapasztalataim vannak, szerintem érdemes megpróbálni. Nyitottnak és bátornak kell lenni, ennyi.
2021. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az itt kommentelők nőknek fogalmuk sincs arról hogy rohadtul nem ugyan az egy átlag pasiként Tinder-en fent lenni mint egy átlag nőkét.


Ne hasonlítsuk már össze a kettőt... A férfinak sokszorosan és hatványozottan nehezebb dolga van.

2021. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kb 2-3%, ha átlag pasi vagy. Ha jó pasi vagyok, akkor 10%. Ha ronda, akkor nulla.
2021. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!