Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen mennyi az esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi az esélye annak, hogy sikerül párt találni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem használni a Tindert, mert nincs jelenleg kiszemelt hölgy, viszont egyedül sem szeretnék lenni túl sokáig. Igazából gondoskodó, figyelmes srác vagyok. Külsőről csak annyit, hogy vékony, sportos alkatom van. Van saját autóm, jól fizető állásom. Nem is jelent gondot egy lánnyal megismerkedni, csak egyszerűen nincs kiszemelt, de szingliként sem szeretnék lenni.


22f



2021. febr. 21. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
0%
2021. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Nagyjából 1 milló az 1 hez, tehát van esélyed.
2021. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Tinder? Az a menő arcoknak való b.aszásra. Átlagosok inkább a hagyományos módon ismerkedjenek!
2021. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#3-as!

Ha átlagos igen......de hát na.

2021. febr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#3

Nekem nem b*szás kell, hanem komoly kapcsolatot keresek.

2021. febr. 21. 14:17
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én ugyanezekkel a preferenciákkal mentem fel a Tinderre (két évvel fiatalabb vagyok, de nem sportolok, egyszerű, vékony alkatom van - ennyi a különbség). És csak egy lánnyal tudtam összeismerkedni. Ő meg... hát... röviden csak egyszerűen minősíthetetlen volt. Írtam normális leírást, hogy mit, illetve kit keresek, volt közeli profilképem, távoli álló képem is. Nem vagyok álompasi, de van egy stílusom, van egy életem és normális értékrendem is. Ezeket nem én gondolom, hanem másoktól idéztem. Mégse sikerült találnom senkit se. Pedig nekem is van egy 35 éves autóm, saját otthonom műhellyel, meg tudok olyan helyeket, ahova szabadon lehet menni nyugodtan, még ezekben az időkben is. Mégse jött hozzám senki se. Határozottan tudom, illetve tudjuk mindannyian, miért nem működik ez most.


#1 - Covid

#2 - Hideg van


A Tinderes lányoknak amúgy se szokása (tisztelet a kivételnek - mert van) energiát fektetni bármibe is, legyen az egy kezdeti beszélgetés, vagy egy randi. Aki még is ilyen, annak van már egy normális pasija és meg is érdemli, hogy legyen. Fiúként nehéz Tinderen ismerkedni, én is csomószor megpróbáltam az elmúlt 3 évben négyszer, általában legfeljebb 1 hónapig. Én már feladtam, elfogadtam, hogy nem innen lesz barátnőm. Marad a valóságban a véletlen, amit rohadt jól kell lereagálni, vagy az, hogy a mainstream felületeken próbálsz oly módon tartalmat gyártani, hogy az figyelemfelkeltő legyen a másik nemnek. Én ezt csinálom, és bár nem minden héten, de volt többször már, hogy valaki rám írt a gondolataim és a képeim miatt (amik nem kocsin, tükör előtt pózolós szelfik). Tégy egy próbát a Tinderrel, hátha valami összejön, de mostanában még a korábbinál is kevesebb esélye van a fiúknak ott. Valóság szintén kilőve a szar közhangulat miatt. Az viszont nagyon sokat számít, hogy van neked is kocsid, mert ez rengeteg, kompromisszummentes lehetőséget tud teremteni a Covidos időkben. Mindegy, lényeg, hogy valóság és a társkereső kilőve (szerintem), marad a tartalomgyártás, amit javasoltam. Ha vannak érdekes gondolataid (amik nem támadhatóak, és nem sértők), művészies képeid (legyen az rajz, vagy szépen megszerkesztett fotó), szóval saját tartalmaid, akkor az remek lehetőség a társkeresésre. Facebook-on, vagy az Instagram-on mindennapos, hogy az emberek ráírnak ilyen szándékkal a másikra, és bár sokszor indokolatlanul ghostingolnak, annak ellenére könnyebben fogsz tudni találni normális embereket.


20/F

2021. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6

Igen, a covid és a hideg idők is ezt nagyban befolyásolják, főleg az előbbi. Az a baj, hogyha a véletlenre bízom, úgy érzem, sose lesz barátnőm. Nem jön random egy olyan nő, akit kiszemelek magamnak, hogy meghódítsam.

Tartalomgyártáson már én is gondolkodtam, amivel fel tudom magamra hívni a figyelmet, hátha összejön. Köszönöm a válaszodat és a tanácsokat! :)

2021. febr. 21. 14:42
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok esély van. Facebookon, instán meg ne írj rá senkire, nem szeretik. Garantáltan nem kapsz választ. Én írtam már rá instán egy csajra, nem írt vissza, hanem leprivátolta a fiókját, gondolom, hogy több pasi ne írjon rá :D
2021. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Nyolcadik válaszolónak félig igazat adok, ez a Facebook-os és Instás ráírogatás nem működik valamiért, ha a fiú ír a lányra. Ezesetben garantáltan elutasítanak. A lányoktól jövő kezdeményezés érdekes, hogy elfogadottabb az ilyesmi felületeken. Ezért is javasoltam, hogy ha tudsz, gyárts érdekes, vagy értelmes tartalmakat, mert ha nem is gyakran, de fogsz jópár kezdeményezést kapni.
2021. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Én gyártottam már tartalmat youtube-ra. Volt tinder videó, gameplay, bebaszós live. Nem volt valami nagy sikere, sőt majdnem fel is jelentettek, mert privát beszélgetések látszódtak a megosztott képernyőn, meg komplett messenger telefonbeszélgetések hallatszottak, mikor tök részeg voltam.
2021. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!