Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkezdtem Tinderen beszélgetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem Tinderen beszélgetni egy lánnyal, aki belsőre nagyon szimpatikus, de külsőre nem annyira jön be, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon okos lány és kedves, külsőre meg hát vannak előnyösebb képei, és olyanok is, amin szinte egyáltalán nem indít be. Nem nagyon tudom, hogy mit csináljak, mert mondtam már neki korábban, hogy nekem komolyabb szándékaim lennének, de elbizonytalanodtam, hogy biztosan akarnám-e én ezt. Nem akarom megbántani sem.
2021. jan. 21. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Mondd neki, hogy legyetek inkább csak barátok!
2021. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem tetszik, minek húztad jobbra?
2021. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok már?


A képek még a külsőt sem feltétlen adják vissza jól, lányok között is vannak borzalmasan unfotogének, ráadásul az, hogy valaki vonzó, vagy szexi-e, még nagyon sok minden mástól is függ, a habitusa, a beszédstílusa, a mozgása, a gesztusai, ezek mind-mind rengeteget számítanak abban, hogy bejön-e valaki, vagy sem, akkor is, ha nem tudatos.


Szóval találkozz vele legalább egyszer, csak élőben fog kiderülni, hogy tetszik-e.


És teljesen biztosra még akkor sem. Mostani párommal az első 3-4 randin szuperül kijöttünk, de külsőre nem jöttünk be annyira egymásnak. De ha amúgy minden más passzol, ez is ki tud alakulni hamar, nálunk is így volt, egy éve vagyunk együtt, és most már megbolondulok tőle, annyira szexinek látom még kócosan és melegítőben is :D

2021. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha komolyabb szándékaid lennének, akkor miért a külső alapján akarsz dönteni? 10-15 év múlva, pár gyerek után a teste át fog alakulni, akármilyen bombázó is volt. De a belső tulajdonságaival egész életedben együtt kell élned.
2021. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért húztam jobbra, mert szimpatikus volt a leírása, képeire meg csak rápillantottam, annyira nem méregettem őket. 4-es: Komoly szándék alatt azért nem egészen gyerekeket értettem 21 évesen, inkább párkapcsolatra gondoltam. De basszus ha nem indít be szexuálisan, akkor lehet, hogy nem érdemes belemenni. Bár élőben tényleg lehet, hogy más lenne.
2021. jan. 21. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyes találkozó eldönti, a kisugárzása, meg hogy összeilletek-e.
2021. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Jah szívás az online ismerkedés :D


engem is zavar ez, hogy úgy kell a másikkal ismerkedni, hogy igazából azt sem tudom akarom e. és tartok tőle, hogy a végén csak kelletlen lesz nekem is és neki is hogy leoffolom. vagy akár csak épp nem írok mert nincs épp kedv.

2021. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok, élőbe lehet egész más!

Addig meg beszélgess vele tovább, mintha nem lennének kétségeid.

2021. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért húztam jobbra egy srácot anno, mert 198 centi magas volt, és az egyik képen egy kutya volt vele. Beszélgettünk, hát nem volt nagy durranás. Aztán találkoztunk, ami nagyon erdekesen/jól/furán sikerült. Ennek már 3 éve, és fülig szerelmesek vagyunk egymásba, pár hónap után összeköltöztünk, manapság meg már az esküvőt tervezzük!


Személyes találkozás nélkül ne írj le senkit!

2021. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt találkozóra, maximum elpazarolsz negyven percet az életedből, az nem akkora tragédia.
2021. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!