Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság megkérdezni egy lánytól, hogy van-e a barátja?

Figyelt kérdés
Volt már lány, aki ezen kiakadt. De akkor mégis milyen szöveggel lehet? Vagy ha valaki nem társkeresőn/szórakozóhelyen van, akkor egyszerűen oda se lehet hozzá már menni?

2021. febr. 13. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Aha, csak ilyenkor erőszakoskodnak.


Tehát akkor végülis azt is mondhatom, hogy van barátom, mert így sem, úgy sem ismerkedem.

2021. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Bunkóság megkérdezni tőled ezt a mondatot?
2021. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
#11: jó tanács egy másik nőtől: eleve, ha úgy döntesz, hogy egyáltalán válaszolsz, eleve olyan nézéssel és testtartással hallgasd végig az illetőt, amiről ordít, hogy "meghallgatlak, de tartsd a három lépés távolságot". Amikor előjön ezzel a kérdéssel, hogy van-e barátod, akkor pedig azonnal átváltasz az udvarias, de zsigerből rideg és barátságtalan (= ellenséges) hanghordozásra, nézésre, testtartásra. Akár teljesen leplezetlenül csúnyán is nézhetsz, mert aki ekkora bunkó, az simán megérdemli.
2021. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
#12: hogy micsoda? Ez most kire vonatkozott?
2021. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam, szép napot kívánok aztán valószínűleg nem látjuk többet egymást.

De 10-ből 1-2 lány annyira bunkón utasít vissza, hogy szerintem abbahagyom. Többször hallottam lányoktól, hogy a mai fiúk nem elég tökösek ehhez és milyen jó ha a fiú régimódi és nem a facebookon próbálkozik. De szerintem nem úgy általánosságban szeretnék ezt, csak a nekik tetsző fiúra gondolnak ilyenkor.

2021. febr. 13. 20:30
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

#15:


"Többször hallottam lányoktól"


De azok nem MINDEN lány. Te tényleg ennyire gyengén vagy szellemileg eleresztve, hogy aki nőnemű, azokat mindet egy ugyanolyan elvek mentén gondolkodó homogén halmaznak tekinted?

2021. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%

"De szerintem nem úgy általánosságban szeretnék ezt, csak a nekik tetsző fiúra gondolnak ilyenkor."


Nyilván. Ki akar olyannal ismerkedni, aki nem tetszik neki?

2021. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%

Ezért nem jó ötlet úgy odamenni, hogy nincs előtte egy hosszabb szemezés, egy összemosolygás.

Az eladókat hagyd, náluk kötelező a mosoly és a kedvesség.

Utcán, buszon előbb vedd fel a szemkontaktust. Ha tartja, akkor mosolyogj, ha visszamosolyog, menj oda egy sziával. Ha a szemébe nézel, és feltűnően másfele néz, vagy mogorva lesz, akkor hagyjad.

Nem olyan bonyolult ez.

2021. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
22%

Ebben nincs semmi rossz.


Ha van akkor felesleges bármi további kérdés.

2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 peca1000 ***** válasza:
100%

Mint a Norbit című filmben:


Van barátnőd?


Nincs!


Akkor most már van! :)

2021. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!