Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a drogfüggő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a drogfüggő, nőverő, sittes, anyaszomorítóknak van lehetőségük olyan nőkkel összejönni, akik izolálják őket a mérgező környezetüktől?

Figyelt kérdés

És pont az ilyenek nem becsülik meg, mekkora ajándékot kaptak az élettől.


Miért kell egy férfinek ennyire szélsőséges szintre eljutni, amikor már semmi és senki nem tud segíteni?



2021. febr. 9. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hulyesegeket amugy honnan veszel? azert, mert ismersz egy ilyet, nem ez lesz a tendencia. erdekes, maskor meg az a bajotok, hogy csak a gazdag, csunya pasiknak van nojuk, kovetkezo nap meg az, hogy csak a buta kigyurt szepfiuknak.. dontsetek mar el. amugy miert egy notol varnad, hogy ‘izolaljon a mergezo kornyezetedtol’? ez a tehetetlenseg nagyon szanalmas.
2021. febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%

"És az lenne a racionális gondolkodás, hogy nőként rángasson ki egy tehetetlen rinyagép “férfit” az önsajnálatból?"


Nem erről beszéltem ne forgasd ki a szavaimat. De szerinted az racionális és normális dolog, hogy a nők jelentős része olyan férifakkal jön össze akik verik, megalázzák, elhagyják, megcsalják őket? És újra meg újra ilyenekkel vannak inkább, mint az esetleg kevésbé "magabiztos és nagydumás, nagymenő", nem feltűnösködő, de értelmes férfiakkal...

Arról nem is beszélve, hogy az ilyenekkel akár többször is összejönnek még szakítás után is képesek megbocsátani, merthogy biztosan majd miattuk fog az erőszakos párjuk megváltozni.

ÉS igen tudom, mielőtt beszólnál, nagyon sok példa van arra is, hogy átalgos, normális férfiakkal vannak átlagos normális nők és a nőverő, idiótákkal sokszor olyan nők vanna kegyütt akikkel amúgy normális emberek nem járnának. TUdom, tudom...

2021. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőverő, sittes csávók mellett csak ilyen hegyes műkörmű, 60-as IQ-jú cigánylányokat szoktam látni. Azoknak elég ez a szint. Ha számodra ez a nő definíciója, akkor megértem a bajod.


Én sosem ültem, sosem bántottam nőt, ennek ellenére tizenéve házas vagyok és sokan irigyelnek a feleségemért.

De rengeteg haverom van, akik szintén kapcsolatban vannak vagy házasok és ők sem vertek meg senkit, meg nem is voltak sitten.


Nálad valami más probléma lehet, főleg agyban.

2021. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!