Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol hogy randira hivok not videkrol pestre s kozlom ha hagyni fogja a szexet elso randin akkor nem kell returjegyet vennie mert akkor utana autoval hazaviszem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 14:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
"Ha hagyni fogja a szexet", ebben annyi minden benne van.
2021. febr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Poénból ránéztem, 800 ft a jegy Kelenföldig.😂😂😂

A helyedben nem nagyon aggódnék, hogy lesz-e szex. Te nem az a típus vagy, aki lenyűgözi a nőket. 😂😂😂

A csaj meg még helybe is menjen, mikor neked autód van, ő meg vonatozik. Igazi grállovag vagy, öcsém!

2021. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Én pl már fel se ülnek egy vonatra egy ismeretlennel való randi kedvéèrt. Nem futok férfiak után. Ha akar valamit, akkor ő jön. Ha erre nem hajlandó, akkor kuka.

Nem szexelek első randin.

2021. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nagyvonalú, de telekocsival hazafurikázzák 2300 forintból :D
2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

"Én azt mondanám hogy oké gyere ki a vasútra értem :D"


Szex elott nem mennék ki erte, ekkora balek azért nem vagyok. Csak utána viszem haza, ha már megvolt...

2021. febr. 4. 16:59
 26/39 anonim ***** válasza:
93%

"Ha már megvolt.."

Nem lesz itt meg neked senki és semmi.

Egy normális csaj nem vonatozgat egy ismeretlen fickóhoz. Egy normális csaj nem megy fel azonnal egy idegenhez. Nem, a kocsijába sem ül be. Be sem pucsít.

2021. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
De van egy ötletem is. Keresd meg 44/F-et,majd ő kitalál neked egy charmeos alpha dumát, hogy a hölgykisasszony gerincre vágódjon neked. :D
2021. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Maradok az eredeti nőnél
2021. febr. 4. 17:29
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
28: 12 évesen ha ekkora troll vagy, még várhatsz pár évet ;) Addigra talán észreveszed, hogy semmi vicces nincs a trollkérdésekben, bár hidd el, néhány felnőtt sem képes átlépni a 100-as IQ szintet és ilyen kérdésekben leli örömét. Bízom benned öcsi, neked sikerülhet ;)
2021. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolnám, hogy most se fogod elveszteni a szüzességed és holnap jössz kiírni a következő kérdésed, hogy a rendes srácokat miért utasítja el minden nő?
2021. febr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!