Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol hogy randira hivok not videkrol pestre s kozlom ha hagyni fogja a szexet elso randin akkor nem kell returjegyet vennie mert akkor utana autoval hazaviszem?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 14:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "primitív suttyó" definíciója.
2021. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt már az bibis, hogyha elmegyek randira, akkor első alkalommal semmilyen körülmények között nem ülnék be az autójába sem. A frász kiverne, ha haza akarna vinni, hiszen nem tudhatom nem-e egy pszichopata, aki kikémleli hol lakom aztán zaklat.

Másfelől ha nekem fel kellett utazni Pestre, akár randi miatr is, akkor is megoldottam, hogy előre megbeszéltem egy ismerőssel, baráttal, hogy nála alszom, vagy volt más program, amire még elmentem, ha már ott vagyok kihasználom. Szóval a szex az sok szempontból problémás.

De ez után a mondat után én már nem szeretnék semmit az illetőtől.

2021. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
7%
"Első randin pedig nem szokás szexelni, csak kivételes esetekben, de a többség a saját morális értékrendje okán nem csinál ilyet, amit neked nem magyarázok el," ja mert a kivételes esetben felfüggesztődik a morál?: D miért lenne moráltalan ha szexelt már valakivel első randin?nem jellemző valóban de nem kizárt.azt se tudod mi a morál.a morál mondjuk ott kezdődik hogy nem hülyited a másikat pl.vagy ha kapcsolatban vagy nem dugsz félre ha a megállapodás az volt hogy hüség alapu kapcsolat.látszik hogy fingod incs a morálról.
2021. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyvonalú vagy a max 3000 ftos retúrjeggyel, de elhiheted, hogy ha Mexikóba kellene visszamennem, ahova 300 000 egy jegy, azt is megoldanám magamnak, ha ettől függetlenül nincs kedvem dugni az illetővel.
2021. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy merő retek a nő, elfogadja, ha nem, akkor inkább megveszi a retúrjegyet... azért a tartás fontosabb annál a pár ezer forintnál meg hogy picit kényelmesebb legyen az ülés.
2021. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy gyoker vagy es ugyse jutsz el odaig, h egy not randira elhivj.
2021. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Akkor nem szolok neki max bukja a jegy árát feleslegesen ha mégis bepucsít
2021. febr. 4. 15:43
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha vicces kedvemben találna, akkor megmondanám, hogy ne vicceljen, egy vonatjegy áránál bármelyik útszéli prosti is jobban keres...

De valószínűbb, hogy vissza sem írnék és tiltanám, nem az én szintem ez a színvonal.

2021. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Nézd prostinak a kedves édesanyádat.
2021. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, gumi nélkül, aztán összeszedsz egy jó kis trippert - ha a nő belemegy, ez garantálható lesz, amilyen igényes az ilyen hölgyike.
2021. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!