Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keresnétek kapcsolatot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresnétek kapcsolatot, ha tudnád, hogy kb másfél éved van hátra?

Figyelt kérdés
vagy hagynátok a fenébe..
2021. jan. 27. 20:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is oke, ha elmondod.
2021. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor betegség miatt elkezdtem leépülni, és az orvos is már a halál gondolatával riogatott, akkor én elengedtem az akkori párom is.

Igazából a vége felé már nem érdekelt a szerelem, meg semmi. Annyira az életért küzdés töltötte ki a napjaim... nem akartam, hogy ezt a szeretteim végig nézzék.

2021. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12-es, és meggyógyultál vagy javulás jött?
2021. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én magam nem keresnék már, de ismertem ilyet. Meg is halt szegény, a párja most egyedül van.
2021. jan. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem érdemlem meg a halált (én megérdemlem), akkor keresnék, de elmondanám. Lehet önző lennék, de van 1,5 évem azt kihasználnám. A másiknak van egy élete rá, hogy elfelejtsen.
2021. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én akkor is akarnám őt, ha csak 1,5 évig lehetne a párom, az, akit szeretek. Nem szeretek meg könnyen bárkit.
2021. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy értem, hogy ha a másik lenne beteg. Ha én lennék, cálzottan biztosan nem keresném, de soha nem is kerestem. Ha az élet úgy hozná, hogy pont akkor ismerem meg, emiatt nem lökném el, de elmondanám neki, hogy dönthessen.
2021. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem tennék meg ilyesmit egy másik emberrel.

A már meglevő barátaimmal töltenék időt, alkalmikat keresnék szexre és olyan dolgokat csinálnék amit addig nem mertem volna megtenni

2021. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha véletlen olyannal találkoznék akivel komoly lehetne, elmondanám neki, hogy dönthessen.

Egyébként alkalmikat keresnék, barátság extrákkalt...Mert azért a jót nem akarnám magamtól megvonni.

2021. jan. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Jesszus mennyi szívtelen ember van... szerintem csináld ami jól esik, teljesen más egy egyejszakas kaland mint szeretni és szeretve lenni. És ahogy a 15-ös írta a másiknak lesz rá egy élete, hogy elfelejtsen. Te meg maxold ki minden szempontból ezt a 1,5 évet.
2021. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!