Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alacsony, kopasz(odó),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony, kopasz(odó), ektomorf vagy endomorf emberek nem éreznek társadalmi felelősséget, hogy ne tegyék tönkre a leendő utódaik életét is?

Figyelt kérdés

Tegyük fel bejött az a bizonyos lottó ötös, talált egy lányt, aki tartósan vele marad és hajlandó vele családot alapítani. Mi értelme tönkretenni a leendő gyerek életét azzal, hogy selejt géneket adunk tovább, amihez 1000-ből ha 1 nő képes vonzódni?


Békeidők járnak, így egyre nagyobb lesz évről-évre a férfitöbblet, minden generációnak egyre nehezebb lesz párt találnia. Minek ezt még ilyen súlyos genetikai sérültséggel tetézni?


Tényleg ennyire önzők az emberek, hogy fontosabb számukra, hogy a génkészletük 50%-a át legyen passzolva az utókornak akkor is, ha az az 50% egyre nagyobb valószínűséggel megy a süllyesztőbe?


Vagy ez ilyen gyerekes-incel-dac, hogy csakazértis, ha nekünk nem jutott ki a jóból? Mert ezt teljes mértékben átérzem, de ezért miért tönkretenni egy ember életét, aki nem kérte, hogy megszülessen?



2021. jan. 22. 10:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Lehet jó adottságokkal biró egy kopasz ember is.
2021. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%
#11 ez meg a másik, néhány ismerősöm kopaszon is kifejezetten sármos.
2021. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Alacsony vagyok, viszont nem kopasz, a teljes hajam meg van. A farkam kb17-18 centi lehet. Van két fiam is, az egyiknek kicsi-normál a pöcse, a másiknak hatalmas, nagyobb mint az enyém. Akkor?
2021. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Direkt trollkodsz. Csak kb az emberek 95%-a esik ebbe a 2 kategóriába (ekto és endomorf. Miheztartásnak: Jay Cutler is endomorf). Kopaszodó ember megint sok van. A logikáddal már kihalt volna az emberiség :D
2021. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

#2: "az alacsony, kopaszodó ektomorf/endomorf férfi nem tekinthető ritkaságnak


és azért nem, mert az ők alacsony, kopaszodó ektomorf/endomorf génekkel rendelkező őseik is sikeresek voltak szaporodás terén. ennyit erről."


Igen. A siker kulcsát úgy hívták, hogy patriarchátus. És az már biztosan nem jön vissza, legrosszabb forgatókönyv szerint is maximum a kalifátus. Az meg megint nem kedvezne nekünk.


"a békeidős férfitöbblet és a többi f.szság pedig szót sem érdemel."


Érdemben várom az ellenérveket, mert én születési statisztikákkal tudom altámasztani a saját álláspontomat.


#4: Az esetek többségében inkább a "hatékonyabb élő ATM automata b...szik" elv szokott érvényesülni.


#5: Köszönd meg az elődeidnek, akik az Egyház és a patriarchátus közbenjárásával elérték, hogy a kvázi-mesterségesen szaporodhassanak. Semmivel sem volt jobb, mint a megerőszakolás, csak erőszak nem volt benne, mert mindenféle ostoba elméletekkel etették a nőket, vagy azzal, hogy "szeresd minden felebarátodat és Isten színe előtt mindenki egyforma, még a púpos és a félszemű is" vagy azzal, hogy "a nők nem élvezik a szexet, de az a jó nő, aki az Urának kedvez", ha meg valamelyik mégis élvezte, mert kellemes pásztorórákat töltött a lovászfiúval, akkor az csak a Sátán műve, a Paradicsomból is a nő miatt lettünk kiűzetve.


Ilyen globális szintű manipulációval (mivel ugyebár a férfiak uraltak mindent, tehát közös volt az érdek) lett elérve az, hogy a magunkfajták szaporodhassanak.


#6: Nem én nézem le, a nők körében nem örvendenek túl nagy népszerűségnek. Tőled is várom az érdemi ellenérveket, mert én bármikor alá tudom neked támasztani az ellenkezőjét, hiszen csak szét kell nézni a világban.


#7: Ügyes trollkodás, tanuljátok már meg, hogy egy nő nem így fogalmaz.


#8: Így van! És ha már én megszülettem elődeim önző döntése miatt, meg akarom szakítani ezt a láncot, mert rossz nézni, ahogy 6-os troll barátunk is megfogalmazta, ilyen rendes, kedves, normális emberek egyre nehezebben találnak párt maguknak.


Pozitív tulajdonságokkal még soha senki nem nyert az evolúció ellen. Az ragadozók sem azt ették meg, aki negatív meg gonosz, sőt, épp ellenkezőleg. A negatív azért maradt életben, mert a pozitív hitt benne, hogy meg tudja úszni, a negatív meg inkább elbújt. A gonosz pedig azért, mert elgáncsolta a jót, mert tudta, hogy gyorsabban fut, mint ő vagy ha mégse, akkor sem kockáztatott.


#9: Ha majd felülemelkedsz az óvodás szterotípiákon és felismered, hogy a külső tulajdonság nem implikálja a belsőt, maximum azért van korreláció a kettő között, mert aki így néz ki, az már fiatalkorban nagy népszerűségnek örvend a nők körében is (jó pasi) és a férfiak körében is (falkavezér), emiatt ha nem tanul, hanem gúnyt űz a tanárból, akkor is menő csávó lesz belőle.


Ezért nehéz motiválni a gazdag családokba született gyerekeket is. Csak míg ott el tudod zárni a pénzcsapot, addig itt nem fogja egy tündér a varázspálcájával csúnya férfivé alakítani, hogy megtapasztalja a másik oldalt is.


"A pénz a döntő, hogy kiből lesz ALFA, és az lehet egy 80 éves, 150 centis, 90 kilós figura is."


Így van. Az ilyenek szaporodtak is minden korban.


#14: Az emberiség kihalásától nem igazán kell félni...


Ha 1 milliárdan élnénk 8 helyett sem lenne semmivel rosszabb az élet, maximum a környezet lenne kevésbé szennyezett.


Buta emberekkel nehéz vitatkozni, évekkel ezelőtt is ez volt, mikor jött a sok melós-agyú, hogy "Ha én nem dolgoznék, akkor éhenhalna a vezérigazgató meg a többi semmittevő.", hiába magyaráztam neki bármit (pedig én is melós vagyok), én voltam a köcsög.


Aztán jött a covid és senki nem vett semmit észre az élelmiszerellátottságon, áramellátottságon, közműveken, stb.


Még attól is messze vagyunk, ami a 80-as években teljesen megszokott volt, hogy évek múlva utalták ki a Zsigulit. Pedig az emberek haza lettek küldve a gyárakból...


Úgyhogy ilyen veszély nincs, hogy kipusztul az emberiség, épp az ellenkezője fenyeget, hogy még ennél is többen leszünk.

2021. jan. 23. 05:29
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

15: Elnagyolod a tényeket. Például azt, hogy a szépségideál, hogy épp mikor mit tartanak a nők (vagy férfiak) vonzónak, az néhány évente változó. A kopaszság pl. jórészt a DHT-nak, a tesztoszteron egy fajtájának, illetve a hajhagymák erre való allergiájának köszönhető. A tesztoszteron pedig a legfontosabb férfi hormon. Szóval gyakorlatilag aki kopaszodik az férfias (leegyszerűsítve). 40 éve teljesen más férfi volt az ideál, mint ma, onnan 40 évvel azelőtt megint más. Sőt, a "szakállas favágó" divat is max. 15 éve van.

"Ha én nem dolgoznék, akkor éhenhalna a vezérigazgató meg a többi semmittevő.", hiába magyaráztam neki bármit (pedig én is melós vagyok), én voltam a köcsög."

Ez pedig részben igaz. Mérnökként mondom, hogyha a politikusok politizálnak, Sebeők János filozofál, megírják néhányan versekben, majd az újságírók a hírekben, és fejleszt felolvasó programot rá az informatikus, attól a krumplit még valakinek ki kell ásni a földből, mert mind éhenhal.

2021. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, senkit nem érdekel ez a problémád. Nekem is volt ilyen időszakom, egy idő után nem foglalkoztam vele, és egyszer csak rám tálalt a szerelem egy nem is akármilyen kinézetű nő szemében. Én is csak 172 cm vagyok, könnyen hízó, kissé kopaszodó (mickey mouse) habár arcra jóképűnek, helyesnek mondanak (nem csak a családom nő tagjai). Én próbálom a lehető legjobbat kihozni a megjelenesembol.


Vagy fogadd el a szituációt, vagy próbálj meg változtatni rajta. Én pl semmibe nezem az akaratgyenge embereket, hidd el a nők nagy része is így van ezzel. Te pedig a panaszkodásoddal eléggé annak tűnsz. Add lentebb az igényeid a nők teren, ne keresd görcsösen a szerelmet, vagy fogadd el ezt az egészet és keress valami olyan szabadidős tevékenységet, amelyet szeretsz csinálni. Azzal meg hogy mások mit gondolnak rólad, semennyire ne foglalkozz.

2021. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
88%
"Add lentebb az igényeid a nők teren" Ez a lehető legbutább tanács. Mert kivitelezhetetlen. Nem tudod megmondani magadnak, hogy "holnaptól a fogatlan 130 kilós nőkre izgulsz, oké?". Ez nem így működik. Valaki vagy tetszik neked, vagy nem.
2021. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%
Jo ez igaz, ez hülyeség volt. Az miatt írtam, mert annyira látszik, hogy a kérdező már teljes mértékben frusztrált a nő hiány miatt.
2021. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy kellett volna fogalmaznom, hogy saját szintjén keressen. Én se próbálkozok nálam magasabb vagy egy magas nőkkel, ahogy elhízottaknál sem. Hogy miért? Mert én is alacsonyabb férfi vagyok, illetve átlagnál bőven jobb testalkatom van.
2021. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!