Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg csak szórakozik velem a srác? Mire jó ez a viselkedés valakinek? Mi a célja ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel, ismerkedünk az interneten már pár hónapja. Találkozni nem akart, de lelkesen kitart amellett hogy ő mennyire „szeret“ engem a képeim alapján, hiányzom neki stb...

Ilyen furcsa szövegeket irkál.


Gyanús lett hogy még csak egy videó csetet sem kezdeményezett soha.

Kipróbáltam viccből egy tesztet, vajon hogy reagál rá már ha annyira szeret engem elvileg...


A tesztem:

Írtam neki, hogy sajnálom de én valójában egy fiú vagyok és a lány nem is létezik akivel csetelsz, csak lopott képek...

(Ezt a kamu szöveget írtam neki, vajon erre mit reagál.)


Arra vártam hogy az lenne a normális reakció, ilyenkor az ember ideges lesz és biztos telefonon akar beszélni velem, vagy videó csetelni, hogy megbizonyosodjon róla valóban egy lány van e a mobil túloldalán, de semmi nem történt...

Még tök jól elpoénkodta a dolgot, hogy semmi baj, abszolút nem lett ideges.


Ezek szerint én csak egy egyszerű levelező partner vagyok neki?! És az sem érdekelne ha fiú lennék?


Azért nem ez lenne a normális reakció... Ahogy reagált.


Én nem értem, miért szórakozik velem ez a pasi? Valaki érti?


2021. jan. 10. 21:11
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

furcsállom hogy nem enged a Facebook ismerősei közé -

Úgy értem hogy nem igazán akarja hogy ismerőse legyek Facebookon.


Pedig először ő kérte.

Mikor megkerestem úgy csinált mintha észre sem venné*

2021. jan. 10. 22:27
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
És ezt te beveszed?
2021. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem
2021. jan. 10. 22:45
 14/26 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy látta az üzeneteket és a lájkokat is...
2021. jan. 10. 22:46
 15/26 A kérdező kommentje:
A kérdésem hogy mi a jó neki ebben miért csinálja?
2021. jan. 10. 22:47
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd a francba
2021. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egofényezés
2021. jan. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
1 áldozathibáztató.nem hagyja csak nem tudja mi van.amugy vicces hogy játszmázol aztán meg számonkéred a szórakozását amikor kamu teszt üzenetet küldesz neki.ha szarba se vesz szerinted mit reagálna rá?ha a másik verzió van akkor meg a busba küld el.jól nem jöhetsz ki
2021. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mi van? Ezt nem értem!
2021. jan. 11. 21:17
 20/26 anonim ***** válasza:
Vagy csak hülyít, vagy nem érdekled (már) őt, kár ezen tovább rugózni, tiltsd le és lépj tovább.
2021. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!