Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetek egy ilyen bonyolul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek egy ilyen bonyolult helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki 4 évvel idősebb nálam, ráadásul híres, miután beleszerettem meg néztem a Facebookon és kiderült hogy ugyan aznap van a szülinapja mint a nagymamámnak. Aztán próbáltam nyomulni de letiltott. Van egy másik nő, 23 évvel idősebb, de egy napon van a szülinapja a nagyapámmal, ez is utólag derült ki, ezért az ezotéria kategóriában is lehetett volna a kérdésem, így bele kerültem egy bonyolult helyzetbe. Volt 5 éve plátói kapcsolatom egy 13 évvel fiatalabb lánnyal, de még belül ezt sem tudtam lezárni. Úgyhogy 3 nőt is fontosnak tartok, és egy negyedik pedig tőlem akar valamit aki 21 évvel idősebb, van egy férje, egy szeretője, meg egy fia aki 5 évvel fiatalabb nálam és az apja szintén egy másik személy lelépett a születésénél. És ez a nő célozgatott nekem arra hogy utazzak vele ki Kaliforniába. 4 lehetőség közül sehol nincs kölcsönös érzelem. Az utóbbinál a hölgy akar többet, az előzőeknél én. Ráadásul már 14 évesen kipróbáltam a bdsm-et, el is járok a rosszlányok.hun talált csajhoz kötözésre, de még soha nem szexeltem. 19 éves koromban úgy akartam leélni az életem hogy komoly kapcsolatba, ahol sosincs hiányom. De azóta úgy érzem nem bírom ezt tovább, alig alszom, ingadozik a hangulatom, és észre vettem hogy transzszexuális hajlamom is kijött, titokban 95-ös melltartót is képes vagyok felvenni, nem vágyom másra csak hogy fűvel fával hemperegjek, teljesen meg zavarodtam. Hogy tudok ebből jól kijönni, vagy is a realitás talajára lépve nem olyan rosszul?

2021. jan. 6. 23:44
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
9:"férfi nincs a képbe"? Te jó ég. Miért, ez nem elég bonyolult? Az kéne még, így sem tudom hol áll a fejem
2021. jan. 7. 01:53
 12/37 anonim ***** válasza:

"19 éves koromban úgy akartam leélni az életem hogy komoly kapcsolatba, ahol sosincs hiányom. De azóta úgy érzem nem bírom ezt tovább, alig alszom, ingadozik a hangulatom"


Agyadra ment a szexuális vágy és a szerelmi láz.

Ez normális.

Majd lesz szeretőd, és helyrejössz.

2021. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

11: Leírtam oda.


Tényleg szűz vagy még, tündérke?

2021. jan. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint
2021. jan. 7. 01:58
 15/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
24
2021. jan. 7. 02:00
 17/37 anonim ***** válasza:

Imádlak.:) <3


Különben otthonról írsz vagy a kórházból? ;)

2021. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Otthonról
2021. jan. 7. 02:03
 19/37 anonim ***** válasza:
És ha lehetek mindezek tetejébe még indiszkrét, mennyibe kerül a rosszlány és ki fizeti 14 éves korod óta?
2021. jan. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

"Volt 5 éve plátói kapcsolatom egy 13 évvel fiatalabb lánnyal"


?? :))


6 éves volt.

2021. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!