Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszaír a csaj, csak ritkán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaír a csaj, csak ritkán, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem neten kb 1 hete. Most ott tartunk, hogy facebookon írunk. Mikor elkezdtünk írni, regényeket voltunk képesek leírni a másiknak, tehát nem volt gond a kommunikációval. Mostanra annyi változott, hogy hát még mindig elég hosszúk az üzik, csak általában 1-2 óráig tart, míg végre reagál. Sokszor úgy, hogy LÁTTA mikor elküldtem. Rákérdezni persze nem akarok, nem akarom, hogy lássa, hogy zavar a dolog, és nincs jobb dolgom mint azt lesni, hogy na mivan :D Ezért fordulok hozzátok... Elhívnám persze minél hamarabb valahova, de hát januárig esélytelén a korlátozások miatt... Szerintetek mi lehet a gond? Egyébként én 30, ő 28.

#baj #chat #írás #friend zone #soká válaszol #visszaír csak későn
2020. dec. 28. 10:20
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Nem Zs vagy? :D
2020. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan azon vagy kiakadva,

hogy 1-2 oraig tart, mire reagal?! felnott ember, van elete, gondolom vannak baratai, dolga, amit el kell vegeznie, plane nem log egesz nap a telefonjan, ha otthon van a csaladjaval. 1-2 ora teljesen okes reakcioido. az termeszetes, h az imaerkedes legelejen minden gyorsabban porog. ha valaki szamonkerne rajtam, hogy miert tart 1-2 oraig, amig reagalok, biztos, h ott fejezenem be vele az ismerkedest.

2020. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi, most kicsit megnyugtattál :)
2020. dec. 28. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!