Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszaír a csaj, csak ritkán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaír a csaj, csak ritkán, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel megismerkedtem neten kb 1 hete. Most ott tartunk, hogy facebookon írunk. Mikor elkezdtünk írni, regényeket voltunk képesek leírni a másiknak, tehát nem volt gond a kommunikációval. Mostanra annyi változott, hogy hát még mindig elég hosszúk az üzik, csak általában 1-2 óráig tart, míg végre reagál. Sokszor úgy, hogy LÁTTA mikor elküldtem. Rákérdezni persze nem akarok, nem akarom, hogy lássa, hogy zavar a dolog, és nincs jobb dolgom mint azt lesni, hogy na mivan :D Ezért fordulok hozzátok... Elhívnám persze minél hamarabb valahova, de hát januárig esélytelén a korlátozások miatt... Szerintetek mi lehet a gond? Egyébként én 30, ő 28.

#baj #chat #írás #friend zone #soká válaszol #visszaír csak későn
2020. dec. 28. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok a dolga?


Egyébként nem tudom másnál hogy van, en olyan vagyok hogy UTÁLOM ha van meg nem nyitott értesítésem, ezédt megnyitom meg akkor is ha tudok rá válaszolni. Vannak ilyen barátnőim is. Meg elfelejtik:D

Lehet ő is ilyen v épp nem. De benne van a pakliban.

2020. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy városban laktok? Mert esetleg akkor is tudtok találkozni, nem? Amúgy ha egy hét után már így reagál, hát nem is tdom..
2020. dec. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk, 40km van közöttünk.
2020. dec. 28. 10:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele minél hamarabb élőben, ott eldől. Am az is leeht csak karácsony van, rokonok, elfoglalt....
2020. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Eddig szabadságon volt, most újra dolgozik. Egyébként leszakadhatnátok végre a kibeaszott messengerről!
2020. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy sétára találkozhatnátok, az nincs korlátozva. Első találkozóra tökéletes program, nem kell egyből nagyobb program.
2020. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, nemtom... Mikor elkezdtünk ismerkedni, akkor épp dolgozott, és akkor lassult be az írás, mióta ünnepek vannak, és otthon van a szüleinél. Nyugi, én is minél hamarabb szeretnék vele találkozni, csak... Csak még az elején azt írta, hogy egyelőre nem tervez senkivel semmi komolyat, de sosem lehet tudni végül is, főleg nála nem... Na én ezt felkérésnek vettem keringőre :D
2020. dec. 28. 10:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló, kiderült hogy a tavolság miatt szóba sem jöhettem.
2020. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
36%
Ha pest környékén laktok nem sok az a 40 km :)
2020. dec. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem, ha azt írta, hogy nem tervez semmi komolyat akkor tényleg nem akar komolyat. Maximum szex, de szerintem leginkább még az sem. Ettől független várj és minél hamarabb szervezz le szerintem egy randit, hátha :) Sok sikert
2020. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!