Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért keres ritkán az, akivel...

Miért keres ritkán az, akivel epp ismerkedek?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus nekem egy srác és csak remélni tudom, hogy ez forditva is igaz. Elhivott kajalni, viszont nem ertem ra..azota és azelott is baromi keveset beszeltunk, de a talihoz ragaszkodik. Nem igazán mutat felem erzelmeket, viszont en probalkozom. Tudom, hogy kozbe johet valami, elfoglalt stb. de 2-3naponta ir kizarolag. Annyira zavaros az egesz, és változóan viszonyul hozzam is. Már felhoztam a temat, hogy ez engem zavar picit..mit gondoltok?
2020. jún. 14. 16:24
 1/6 anonim válasza:
Nem a neten él, a személyes beszélgetés híve. Én is ilyen vagyok, a pötyörészés nem a világom, csak ha muszáj. Ha más nem, inkább telefon.
2020. jún. 14. 16:28
 2/6 anonim válasza:
Jatszma?
2020. jún. 14. 17:48
 3/6 anonim válasza:
Szerintem találkozni szeretne és azt hiszi, hogy te nem. Engem is idegesít, ha a lány húzza a találkozást. Akkor derül ki minden, nem kell pazarolni a másik idejét.
2020. jún. 14. 20:21
 4/6 anonim válasza:

Milyen érzelem legyen rögtön a legelején egy virtuális közegben? Nem csetelgetni kell, hanem elmenni és találkozni. Az a lényeg, ott kiderül, hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak, vagy sem.


Amikor az ismerkedés legelején lemondanak egy talit, akkor nagyon sok embernek fordul meg a fejében az, hogy akkor most kamu? Nem tetszem, és így bújik ki a találka alól?


Hagyd a csetelgetést, menjetek és találkozzatok, egy férfi sem akar csetelgetni naphosszat.

2020. jún. 14. 23:01
 5/6 anonim válasza:
Szerintem sem kéne, hogy aggódj emiatt, inkább talalkozzatok végre
2020. jún. 14. 23:08
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül?
2023. dec. 30. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!