Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak ritkán ír vissza, az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ritkán ír vissza, az már veszett fejsze nyele?

Figyelt kérdés
Ritkán ír csak vissza, de olyankor úgy érzem, hogy kedvel. Ez azt jelenti hogy nem vagyok fontos neki? Néha online, és úgy se.

2019. márc. 14. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom egyesek miért ítélnek meg kapcsolatokat/embereket az alapján, mert nem ír vissza. Lehet én ragadtam a rendszerváltás előtti korban, de ha tetszik, menj oda hozzá, beszélgess vele. Sokkal személyesebb, látod a reakcióit, küldhetsz te (és ő is) jeleket arról, hogy tetszik, és még számos előnye van. Egyébként lehet, hogy fontosabb dolga is van, azért nem ír, vagy szimplán nem érdekled (szed sztori de ilyen is van).
2019. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csalóka az elérhető jelzés, nem mindig mutat valósat. Neki van élete és nem lóg folyamat a telefonján. Ettől még lazán kedvelhet.
2019. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy ez kicsit szenyán fog hangzani, de igen. Nekem is van aki irkál és olyan, hogy...inkább nem mellékezném. Na meg van az a kategória, akinek én írok és az nem ír vissza nekem. Szóval jah, ez ilyen ördögi kör szinte. Ha nem ír vissza és mellőzi az üzeneteid, akkor nagy esély van rá, hogy le se kakil. Amúgy meg, látod a viselkedésén, hogy hogyan viszonyul hozzád.
2019. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!