Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban a szépség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban a szépség és az erkölcsösség fordítottan arányos?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 00:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
#10: Ja, hogy személyesen ennyire érintett vagy benne? :D Így már mindjárt objektívebb a dolog! :D Ja, nem.
2020. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
23 éves szép nő és szűz vagy hazudik vagy komoly gondok vannak ott.
2020. dec. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

20 évesen vesztettem el én is, 13 éves korom óta folyamatosan nyomulnak, nyomultak rám. Egyszerűen féltem a szextől, nem is érdekelt annyira, hiába voltak pasijaim, akikkel smároltunk, a szülői nevelés megtette hatását. Meg önbizalmam sem volt sok, az irigy qrvák folyamatosan szekáltak, mert a fiúkkal jóban voltam, rólam beszéltek és nem róluk és mellette osztályelső voltam. Szopó.


Szóval aki itt hitetlenkedik: nem mindenkinek a bszáson jár az agya.

2020. dec. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de egyesek szeretik ezzel nyugtatni magukat, mint a fenti válaszoló is.

Sportol? Biztos nagyképű, én sokkal szerényebb vagyok. Adottságánál fogva jól néz ki? Biztos rohad belül, én sokkal jóindulatúbb vagyok. Kövér volt és lefogyott? Gyenge, nem tudja elfogadni magát. Én lelkileg sokkal felsőbbrendűen nem csinálok semmit. Erkölcsös? Titokban biztos pedofil, én olyan más vagyok, én én én...

Ez a magyar szemlélet ad egyfajta megnyugvást az embereknek. Azt az illúziót kelti, hogy aki jobb valamiben, az 10 másik dologban rosszabb, ezért nem is éri meg törekedni a jobbra. A lézengést állítja be követendő példának.

Nálunk már az iskolában is szégyen jó jegyet kapni, a munkahelyen meg feljebb jutni. Utálni fognak érte, kitalálnak minden lehetséges kifogást, hogy neked miért jött össze és nekik miért nem.

Megnézheted az "átlagjani/átlagjóska" kérdéseket a társkeresés kategóriában. A koncepció, hogy idealizáljuk az átlagost és utáljunk mindenkit, aki kilóg ebből valamilyen módon.

2020. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14# Ez igaz.

Pld:Aha,ki van gyúrva!Biztos csak magával foglalkozik egész nap!

Hát persze,mert ő ugyan egy koca,de sokmindennel foglalkozik.Főleg másokkal,hogy hogy néznek ki!

Az sem zavarja,hogy ráadásul buta is.

És fogalma sincs,mennyi idő leedzeni,mert életében az össz mozgása a tesióra volt,de ő tudja!!!

:D

2020. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen kapcsolat nincs. Inkább úgy mondanám: van, aki szép és normális, van aki szép, és romlott, van aki ronda és kedves és aki mindenhol ronda. :D
2020. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"nkább csak annyi összefüggés van, hogy aki szép, az megteheti, hogy ne legyen erkölcsös, akkor is ő lehet az élet császára vagy hercegnője." nem teheti meg.ugyanugy jogtalan .ne kivételezzél.attól hogy szép valaki ugyanugy nem jogositja fel rossz dolgokra.
2020. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
4 es én a szép nőnek se nézem el ha beáll elém a sorba.leszarom hogy néz ki nem kivételezek.
2020. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Aki viszont nem, az kénytelen más területeken kidomborítani önmagát" aha mert akkor jogos lenne?amugy van amelyik immorális szardarab és sehol nem domboritott mégis simán tudta csinálni a szarságait mert senkit nem érdekelt.
2020. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
5 számonkéred a motivátort miközben a vallások kamuznak.érdekes.lehet a motivátorok nélkül is igaza valakinek ebben.amugy nincsen igazságosság ezt kéne elfelejteni.igen. van hogy meg fogja uszni valaki
2020. dec. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!