Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lenne ha tilos lenne...

Mi lenne ha tilos lenne tetováltatni? Akinek van, annak ki kéne vetetnie (az állam fizetné). Mondjuk, az erkölcsösség nevében+hogy maradjunk természetesek ( ne legyünk rajztáblák). Benne lennétek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 18:52
 1/9 Molyember ***** válasza:
100%

Hogyan születik meg egy ilyen kérdés? Egyértelműen a trollkodás volt a célod, hátha egymásnak esnek itt a professzorok, vagy feküdtél az ágyon a vasárnapi ebéd után, és egyszer csak megvilágosodtál, hogy márpedig ez egy fontos kérdés, elméleti szinten is érdekes, és könnyen lehet, hogy gyakorlati szinten is foglalkozni kell vele?

Egyébként nyilván nem. Baromság.

2019. aug. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es,nekem is van tetkóm.Fiatalon sokan csinálnak hülyeséget.Idősödve,megkomolyodva,az ember másként áll a múltbéli butaságokhoz.
2019. aug. 25. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas ötletnek hangzik. Az embereknek jogukban kell állnia, hogy eldönthessék, hogy mit csinálnak a testükkel, amíg azzal senkinek sem ártanak.

Nem lehet objektíven definiálni az erkölcsösséget sem, így mindenképp valaki önkényes véleménye lenne ráerőszakolva az emberekre, ami az erkölcsnek csak egy sajátos értelmezése lenne.

A természetesség definiálásával is vannak problémáim, hisz ennyi erővel hol a határ? Hajfestés belefér? A szőreltávolítás? Bőrhibák kezelése? Egyáltalán mi számít bőrhibának? Az ékszerekkel és a sminkkel mi a helyzet? Általában nincs praktikus szerepük, csupán dekorációk és ha a természetesség a mérce a megítélésükben, akkor jelentéktelen szempont, hogy tartósan vannak rajtad vagy pedig lemoshatók.


Nincs és feltehetőleg sosem lesz tetoválásom.

2019. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Azzal együtt, hogy nekem nem jön be, nem ellenzem a varrást, akinek tetszik, megy a stílusához, annak legyen Aki csak fiatalkori májerkodásból csináltatott tetkót, az megérdemli, hogy jó-pénzért eltávolittassa.
2019. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem mi a problémád a tetoválással. Így már ránézésre lehet tudni, hogy kik a hülyék, nem is kell szóbaállni velük...
2019. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te le akarod szedetni, szedesd. De masokra ne eroltesd mar ra a sajat velemenyed...

Senkinek nem vagy senkije, hogy megmond varrathat-e magara vagy sem.

2019. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
A diktatoroknak biztosan tetszik az otlet...
2019. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen merült fel bennem, hogy tetoválást csináltatok

34 évesen csináltattam meg

Szóval nem fiatalkori hóbort

Jelentése a tetkómnak? Nincs, tetszett és kész

42 vagyok és jövőre szeretném a teljes felső katom, a lapockám és az oldalam megcsináltatni azzal a designnal, amit kb 6 éve kitaláltam



Rohadttul senkinek semmi köze, mi van rám varrva...nem vagyok senki rabszolgálja, hogy döntsön rólam

2019. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg Bazsi, menj vissza a sörösüvegedet nyalogatni, ahhoz értesz!
2019. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!