Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? Ilyen sok jó nő lenne?

Figyelt kérdés

20+éves vagyok nem vagyok kövér, nem zsíros a hajam igaz van fogszabim de nem hiszem hogy amiatt lennék csúnya.

Nem bulizok.

N


2020. dec. 20. 14:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%

Áltaában azok a barátnőim nyavajognak ezen, akik mellette 0 esélyt adnak a sorsnak, hogy valaki megismerje őket.


Tudod, mint az egyszeri ember, aki folyton imádkozik, hogy nyerjen a lottón, majd egy nap az Úr megunja, és leszól neki, hogy "fiam, legalább egy szelvényt vegyél már".



Hogy értsd: sehova nem mennek, ha mégis, akkor csaj társaságba, 2-3 megbízható barátnővel, folymatosan egymás hátát fedezve, fülükön fejhallgató, kezükben könyv/telefon, otthon-munkahely-otthon vonal az egyetlen ahol megfordulnak, ott is mindent elkövetnek, hogy nehogy esélyük legyen egyáltalán a férfiaknak egy leszólításra, majd végül közlik, hogy ők senkinek nem kellenek.


Minősített esete a fentieknek az, amikor mondo neki, hogy de figyelj már, hát ott van Z, meg X, meg Y, mindegyik folyton koslat utánad, mire "igen, de Z csak haver, X olyan mintha a tesóm lenne, Y-nal meg ne nevettess, valami baja van" - itt általában valami nevetséges indok köveetkezik :)

2020. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

A külsődre adsz? Ne haragudj, nem ismerlek, csak hasonlókat általában olyanoktól hallok, akikkel amúgy tényleg nem lenne gond, de nem tesznek semmit, hogy kicsit felhívják magukra a figyelmet. Értem ez alatt a csinos, stílusos öltözködést, jól eltalált hajviseletet, ízléses sminket, nőies mozgáskultúrát, hasonlókat.

Ha tetszik, ha nem, alapvetően a férfiak azokra a nőkre figyelnek fel, akik kiemelik a nőiességüket (ez alatt NEM a villantgatást, mély dekoltázst kell érteni, hanem a feminin megjelenést és kisugárzást).

2020. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek de divatos ruháim vannak
2020. dec. 20. 16:56
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

13: oké, értjük, jó csaj vagy.


Játszunk e a gondolattal. Teszem azt pont olyan férfi vagyok, akire vágysz (csak a játék kedvéért).


Mit mondasz, hol tudnálak megismerni? Mik azok a helyek, események, hogyan kellene viselkednem, hogy megkapjam a telefonszod?


Annyit segítek, hogy például nem szoktam végigcsöngetni a fél utcát, hogy nem lakik e véletlen egy csinos, divatosan öltöző, de nem sminkelő, nem bulizó csaj ott. Szóval valami életszerűbb lehetőségeket mondj már

2020. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Naponta hány férfit utasítasz vissza?
2020. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a 11-es és a 12-es elég korrekt és pontos volt Valami hasonló az én véleményem is.
2020. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazuk akik itt a gyk-n állítják, hogy egy lánynak csak léteznie kell ahhoz hogy fiúk hosszú sora álljon sorba érte. Nem. - Sokat számít milyen közegben mozog. /Mondjuk egy iroda csupa kolléganővel./

- Milyen a baráti köre /2, 3 barátnő./ Így nehéz! Saját példám is van erről.

Az említett női közegben dolgoztam és barátnőim voltak. Aztán munkahelyet váltottam. Járműjavító üzem iroda. Ehhez jött, hogy megismertem egy lányt akinek bátyja van, hatalmas baráti körrel. Rögtön lettek kapásaim. Milyen érdekes?

2020. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%

Hány privát levelet kaptál? Gondolom azért páran írtak, viszont kívnácsi vagyok, hogy válaszoltál e akár egyiknek is.

Ha nem adsz esélyt se magadnak se másoknak, akkor persze, hogy nem lesz sikered.

Szerintem te az elérhetetlen, megközelíthetetlen csaj lehetsz, aki még szándékosan le is koptat mindenkit aki kicsit is érdeklődik iránta.


De persze, lehet hogy tévedek akkor viszont, túl nagyok az elvárásaid, a "tökéleteset" keresed kizárólag, vagy csak nincs szerencséd.

2020. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Igaza van az ideíróknak, de azt azért hozzátenném, hogy attól még nem lesz senki jó nő, hogy nem kövér és nem zsíros a haja.

De nagyon sokat számít a kisugárzás, egész pontosan az is, hogy mennyire vagy kihívó. Nekem volt egy osztálytársnőm, én egyáltalán nem láttam szépnek, de a pasik megvesztek érte. Magas volt, nyakigláb, túl sovány, a barnásszőke haja csak kb. az álláig ért. Túl sápadt volt, kicsi volt a melle. De állandóan fütyültek utána, leszólították, az autósok kidudáltak neki, lehúzták az ablakot és beszólogattak, halálosan szerelmes volt belé egy ismerősöm, volt olyan fiú, aki leült a kapujukba és nem mozdult onnan. Komolyan nem tudom, mitől figyeltek fel rá ennyien, mert szerintem százszor szebb lányok is vannak, akiknek derékig ér a haja és nem olyan sápadtak, mint akik mindjárt elájulnak és még mellük is van és nem verik a 180 cm-t. De el kell ismernem, hogy nagy feltűnés volt vele bárhova is menni. Ő pedig iszonyúan élvezte az egészet, fülig ért a szája, állandóan azt hallgattam, hogy figyeljem meg, hogy megbámulta őt ez a fiú meg az a fiú. Ha nem mondta volna, a nagy részét észre se veszem, mert általában szemlesütve közlekedtem. Ebből gondolom, hogy ő viszont folyamatosan kereste a szemkontaktust az emberekkel, nyilván a hímneműekkel és lehetséges, hogy ők ezt bátorításnak vették. Én elég későn érő voltam, soha nem volt körülöttem ekkora felhajtás, de azért később velem is megtörtént, hogy utánam loholtak az utcán vagy megállt egy-egy autó, hogy elvihet-e vagy kikezdtek velem egy temetésen és biztosan tudom, hogy szokás szerint szemlesütve közlekedtem és semmi olyan jelzést nem sugároztam, hogy tessék, csodáljatok, tehát azt gondolom, ha valaki jó passzban van, különösen ha jó nő, akkor is kap pozitív visszajelzést, ha nem feltűnő az öltözéke és nem kacérkodik senkivel. De nyilván egy nyitott, barátságos lányt előbb meg mernek szólítani, mint egy jégkirálynőt.

2020. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Na azóta mivan?
2020. dec. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!