Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya nők nem is csúnyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya nők nem is csúnyák csak megkeseredettek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerintem csunya pasi,atlagos vagyok.Nekem csak egy olyan no kellene aki tenyleg csúnya.Olyan aki csak nelkulozott eddig.Olyan akinek a szemebe mondtak,h tenyleg ronda.En bebizonyitanam neki,h az addigi pasik tevedtek es o egy jo no.

De hiaba erzem,h az ilyen nok szeretnénk ismerkedni de megsem lehet veluk.Arra alapoznak,h ok tenyleg rondak de bizonyitani nem bizonyitsak be.Semmilyen esyervekre nem hallgatnak.Annyit mondanak,h a csunyasaguk miatt nem lehet senkijük.Hiaba mondom itt vagyok nem csunya pasikent aki szivesen ismerkedne es nem tunnek el...o veluk akkor sem lehet ismerkedni.



2020. dec. 12. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4es! Teljesen igazad van. Engem írtál le az imént! :)
2020. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
7: Pedig ez nem is valódi dilemma. Egyértelműen azért megkeseredett, mert csúnya, és nem fordítva.
2020. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nahál'isten! Már kétségbe voltam esve, hogy ezen a héten kimarad a csúnya nők megmentője. Hát szabad ilyet, bakker? Vasárnapig váratod Miquel bácsit?
2020. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Miqul feri neked muszaly mindenhova odaronditanod ? :D

Nem tudom megmenteni oket...Nagy az egojuk.Ha nincs Brad pite akkor mas nem jo es inkabb macskas nenik lesznek.

Pont les.arom.

2020. dec. 15. 00:23
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

A csavaros logikájuk kikezdhetetlen. Fogadd el őket úgy, mint valami bigott vallásos fanatikust.


Ők csúnyának érzik magukat, hiszen EDDIG nem kellettek senkinek vagy akinek igen is közölte velük, hogy csúnyák -> arra vágynak, hogy valaki szépnek lássa őket, emberszámba vegye. -> itt vagy te, akitől ezt megkaphatnák -> esélyt sem adnak neki, hiszen ha te szépnek látod őket, akkor biztosan aberrált lehetsz, hiszen egymilliárd légy nem tévedhet, ők csúnyák. Vagy csak hazudsz, mert nem kellesz senkinek és az első cicababával lelépsz és otthagyod őket.


De olyasmi elképzelhetetlen számukra, hogy esetleg neked tényleg tetszhetnek, attól függetlenül, hogy sokan csúnyának tartják őket. Te már sosem mosod le magadról az aberráltságot.


Nekem például kizárólag a kövér és ápolatlan nők azok, akik nem tetszenek, bárhova is megyek, bármerre is nézek utcán, villamoson, mindenhol csak szép lányokat látok. Így tudom, hogy amennyiben egy lány nem kövér, nem kell róla fényképet sem látnom ahhoz, hogy a külseje ne legyen kizáró ok.


Ez az oldal pedig - mint bármilyen társkereső - tökéletesen alkalmas arra, hogy a másiknak a személyiségét, belső értékeit megismerd. Nálam sosem a külső volt a kizáró ok egy kapcsolatra, hanem a negatív személyiségjegyek összessége.


De ezek a nők úgy képzelik el, hogy te összeszorított foggal, behunyt szemmel dugod őket meg undorral, miközben valami modellcsajra gondolsz. Mert nem tudják felfogni, hogy a társadalomnak csúnya nem jelenti azt, hogy neked is csúnya és nem azért, mert te valami aberrált 150 kilós okádék lennél, hanem mert más az ízlésed. Te olyan nőket látsz csúnyának, akikre férfiak milliói csorgatják a nyálukat.

2020. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

ma 02:52 Na vegre valaki aki erti mirol van szo!!!

Kösz tesó!

2020. dec. 28. 05:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!