Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jár együtt sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár együtt sosem a vonzalom és a tervezhető jövő? 25L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában többször estem azzal pofára, hogy akivel internetes ismerkedés során nagyon jól megtaláljuk a közös hangot, az személyesen nem tetszik. De amúgy megmagyarázhatatlan miért, olyan volt mint a képeim, de egyszerűen nem tudtam volna elképzelni magam vele az ágyban pl.

Aztán vannak a srácok akikkel meg érezhetőleg lenne kémia, de nem akarnak komolyat, vagy nem lenne közös témánk, nem lehetne velük közös jövőt tervezni.

Szeretném végre, hogy a jó kémia együtt járna azzal, hogy passzoljon a személyiségünk és akarjon a másik is komolyat. De mindig pofára esek. Lehet csak szabadon kéne nekem is szárnyalni virágról virágra amíg nem találok valakit akinek a személyisége is jó?

Nem tudom mennyire menne nekem ez az életstílus. Utána a pasik már kurvának tekintenek ha így keresgélek?



2020. dec. 12. 00:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
16 ja a lényeg hogy senkiről ne lehessen kimondani ha válógatós mert hát attól függ hogy hivjuk.elrelativizálni a dolgot meg terelni hogy ne lehessen egyértelmüen van aki szemére vetni hogy válogatós és hogy mit képzel magáról.nice tactic de átlátok rajta.
2020. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
12 es te pont a tükörképe vagy az általánositó buta férfinek.mert aki jól néz ki az csak dugni akarhat és aki rosszul az csak komolyat?komoly gondok vannak a fejedbe ha ilyeneket összeállitasz.
2020. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
az a baj hogy ez a nem akarok bármilyen férfival összejönni azt jelenti hogy extrém irreálisan válogatás a legtöbb esetben és ki van forgatva ahogy csak lehet.
2020. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
70%

#22: Az általánosítások mögött sokszor statisztikai megfigyelések húzódnak meg. Ettől függetlenül valóban nem kell mindenkit leírni ez alapján, az előítéletet helyén kell kezelni. Az sem jó, ha egyáltalán nincs, mert nem véletlenül alakult ki az evolúció során, gyakran az életünk múlhatott rajta, de a modern társadalomban sok esetben annyira nem vészes a helyzet. Ettől függetlenül a vészcsengőkre illik figyelni. Csak hát míg aki jól néz ki, ott gyakran jön a rózsaszín köd, addig aki nem ott szigorú elemzés zajlik.


És ezt kár tagadni, ez szimpla emberi tulajdonság, már iskolában megfigyelhető, hogy aki szimpatikus a tanárnak ott gyakran van kegyelemkettes és sokszor jobb jegyet kap a jópofasága, viccessége miatt, míg akit egyenesen utál, annak vért kell izzadnia mindenért. Eközben ha robot pontozna az teljesen szenvtelen és igazságos lenne, mert ott nincs szimpátia tényező.


#23: A bármilyen elég tág megfogalmazás. Illetve figyelembe kell venni a te kvalitásaidat is összességében. Én mindig az egyéni eseteket veszem figyelembe. És elfogadom, ha valaki nem adja lejjebb a mércét, csak ismerje el, hogy magasan van.


A tapasztalataim pedig azok, hogy míg a férfiak többsége elismeri, ezért maximálisan tudom tisztelni akár a Molnár Krisztián külsejű, mamahoteles 30-asokat is, akik álomnőről ábrándoznak, mert kimondják a bűvös mondatot: "Tudom, hogy csúnya vagyok, elhízott, stb. meg ez meg az, de akkor is csak ilyen nők iránt tudok szexuális vágyat érezni és csak egy ilyen nő szerelme tudna eljuttatni oda, hogy tegyek magamért, lefogyjak, stb." és az utolsó szalmaszálba is kapaszkodik, ha lát olyan párokat, ahol szép nő vagy csúnya, de szintén nem gazdag férfival.


Eközben a nőkkel még beszélgetni sem lehet erről a témáról, mert egyből támadóan reagálnak, többségük önérzetes, a nyilvánvaló ténymegállapításon megsértődnek, ha a 150 kilójukkal túlsúlyosnak nevezed őket és hajlamosak a grandiózus túlzásokra, például ha megemlíted, hogy magasak az elvárásaik egyből kijátsszák a csöves, segédmunkás, öreg bácsis kártyát, hogy ilyenekkel nyilván nem fog összejönni, miközben SENKI nem állított ilyesmit. Csak annyit, hogy


1. Nem csak az ultrajó pasikat kellene jobbra húzni. Még akkor sem, ha ők maguk ezt nem érzékelik, hogy csak az ultrajó pasikat húzzák jobbra és az összes többiben belekötnek valamibe.

2. Nem várja senki, hogy átvegyék a férfi szerepet és rámásszanak a pasira, de igazán adhatnának jeleket vagy diszkréten akár kezdeményezhetnek is, ha tetszik nekik valaki.


Ha a fenti kettő közül pedig EGYIK SEM opció számukra, akkor meg ne sírjanak, hogy egyedül vannak és nem kellenek senkinek, várják csak tovább a szőke herceget, hátha megérkezik valamikor.

2020. dec. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!