Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jár együtt sosem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár együtt sosem a vonzalom és a tervezhető jövő? 25L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában többször estem azzal pofára, hogy akivel internetes ismerkedés során nagyon jól megtaláljuk a közös hangot, az személyesen nem tetszik. De amúgy megmagyarázhatatlan miért, olyan volt mint a képeim, de egyszerűen nem tudtam volna elképzelni magam vele az ágyban pl.

Aztán vannak a srácok akikkel meg érezhetőleg lenne kémia, de nem akarnak komolyat, vagy nem lenne közös témánk, nem lehetne velük közös jövőt tervezni.

Szeretném végre, hogy a jó kémia együtt járna azzal, hogy passzoljon a személyiségünk és akarjon a másik is komolyat. De mindig pofára esek. Lehet csak szabadon kéne nekem is szárnyalni virágról virágra amíg nem találok valakit akinek a személyisége is jó?

Nem tudom mennyire menne nekem ez az életstílus. Utána a pasik már kurvának tekintenek ha így keresgélek?



2020. dec. 12. 00:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Látom mindenki ért hozzá, de én is:) IQ-t kéne gyűjteni valahogy a leirás alapján. Aztán lehet kicsit tágulna a világ.
2020. dec. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

Kedves hozzászólok!


Én is ugyanígy vagyok és sokról tudok mint a kérdező.

A kulcs az, hogy a nők igényesebbek párválasztás terén, nem fognak bárkire ráugrani, aki "mozog" ellenben a férfiakkal. Könyörgöm, ne kelljen már olyannal összejönnünk, akivel nincs kémia, az undor fogna el, ha bármit is tennem kell vele. Nagyon nagyon nehéz olyan partnert találni, akivel minden rendben van, főleg Magyarországon... Mivel itt aki jól néz ki csak dugni akar, aki meg bűnronda az komolyat (nem véletlen, mert örül ha vmi összejön neki és extrémen ragaszkodik a nőért) és akkor az intelligencia szintjéről, meg mentalitásról még nem is ejtettem szót. Külföldön valahogy ez másképp működik, éltem huzamosabb ideig ott, szóval tudom miről beszélek. És igen, sokan vagyunk inkább egyedül mintsem lejebb adjuk az igényeinket. Szerintem ez teljesen rendben van, attól nem kell még teljesen elhordani a nőket mindennek, csak mert nem akarnak bármilyen férfival összeállni, amit egyébként sok nő itthon megtesz ha minden áron gyereket akar. Hányszor hallottam, hogy de muszáj vele összejönnöm mert gyereket akarok és nincs más érdeklődő...

2020. dec. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Internetes ismerkedés egyik buktatója, hogy nincs külső kémia tapasztalás, csak belső. Ez van.
2020. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a másik oldalról is. Akikkel nőkkel randiztam mostanában, nagyjából ugyanezt a következtetést sikerült levonni. És elég nagy baj ez, tekintve, hogy komoly szándékkal ismerkedem.

27/F

2020. dec. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Akik szerint a kémia nem fontos és túl sokat akarok, azok azon is gondolkodjanak el, hogy ők örülnének-e annak, ha a párjuk nem vonzódna hozzájuk. Szerintem ezt egy pasi se érdemli meg. Ugyan úgy kell nekik is, hogy tudják, hogy a másik kívánja őket, mint ahogy ez nekem is fontos. Szóval szerintem ez ilyen alap. Nem hiszem egyébként, hogy túl magasak lennének az igényeim. Nem is a tipikus nőcsábászok szoktak tetszeni.

Viszont olyat nagyon nehéz találni, akivel közös az értékrend, és az érdeklődés és még kémia is van. De úgy látom ezzel most sokan szenvednek. Főleg, hogy a személyes ismerkedés kilőve a korona miatt.

Még szerencsére nálam a gyerek téma nem játszik pár évig, de 30 felett már én is pánikolnék ezen is. De megalkudni nem szeretnék, annak úgyis válás lenne a vége.

2020. dec. 12. 11:36
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

12. Ez annyira relatív. Az igényességet lehet más szóval csúnyán válogatósságnak is hívni, ahogy a férfiak alacsonyabb elvárásait is lehet szépen az elfogadásra való nagyobb hajlamnak hívni. Nézőpont kérdése. Én is ismerek itt külföldi lányokat Magyarországon élve (helyes, nyitott, angolul jól beszélő egyetemista srác vagyok) és ők is arról beszélnek hogy a magyar "market" nem ugyanolyan, mint Nyugat-Európában, magyarul szerintük itt a férfiak nem néznek ki olyan jól. Valahol meg is értem, de tudod ahogy neked esetleg visszataszító az, hogy én Tinderen 100 lányból 40-et jobbra húzok és te ezt annak látod hogy én mindent megdugnék ami mozog, nekem is visszataszító az, ahogy te 100 férfiből 4-et tudsz csak jobbra húzni mert nem értem hogy a fenébe lehetsz ennyire válogatós.


Ez a "kémia" amiről beszélsz megint az, hogy legyen a pasi jóképű, sármos + még legyen számodra vonzó kisugárzása, ami igazából a vonzó testbeszédet, magabiztosságot, jó dumát, tökösséget, humort jelenti. Még egyszer, mivel a legtöbb nő ilyen férfit akar, ezért az a kevés férfi aki ezt tudja nyújtani az fürdik a punciban és a legtöbbjük úgy van vele, hogy nem akar elköteleződni.

Az meg elég szomorú (ezt meg mi férfiak nem tudjuk elképzelni) ha ott van előtted egy normálisan, jól kinéző férfi, akinek látod a személyisége is rendben van párkapcsolatra, de elutasítod mert nincs meg a "kémia". Nálunk férfiaknál ezekből áll a kémia legtöbbször. (Nyilván ezen kívül még mondhat/csinálhat olyat egy nő, amitől még jobban bejön személyiségre, nálunk is néha létezik szikra, de főleg azt nézzük hogy az alap dolgok legyenek meg.)


Ja és te párválasztásról írsz, de van még egy dolog amiben elválik a két nem: A férfiak olyan nőkkel is szexelnének, akivel nem jönnének össze kapcsolatra. De a nők alkalmi szexre is csak olyan férfival jönnek össze legtöbbször akivel máskülönben ha akarnának akkor kívül/belül el tudnának képzelni kapcsolatot is. Maradjunk annál amit mondtam, hogy Tinderen jobbra húzok 100-ból 40 nőt, akikkel ránézésre lefeküdnék. Na de abból a 40-ből is olyan 10 vagy annyi sem az, akit párkapcsolatra is el tudnék képzelni.

2020. dec. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Sajnos a külföldiek nálam is gyenge pont XD

Egyébként az utolsó állításod nem igaz. Én lefeküdnék olyannal is, akivel nem tudom elképzelni a kapcsolatot a jövőben. Sőt, ha a másik személyiségre is értékes és jól is néz ki, de tőlem nem akar semmit, attól csak szarul érezném magam, szóval lehet bele se mennék a csak szexbe.

"Ez a "kémia" amiről beszélsz megint az, hogy legyen a pasi jóképű, sármos + még legyen számodra vonzó kisugárzása, ami igazából a vonzó testbeszédet, magabiztosságot, jó dumát, tökösséget, humort jelenti"

Ez meg mindenkinek más, én például azt szeretem, ha a srácban van valami "aranyos". Ez nem úgy értendő, hogy lányos, vagy ilyesmi, de például a kedvesség is aranyos, vagy egyik exemnek cuki szeplői voltak, másiknak meg a göndör haja volt aranyos szerintem. Ezek ilyen random dolgok, nem a 10/10-es álompasit kergetem, hanem olyat akiben valami megfog. A szőrös hátról is azt hittem zavarna, de volt olyan srác, akinél ez se volt gond.

2020. dec. 12. 13:10
 18/24 anonim ***** válasza:
Ki venne tehenet, ha ingyen lenne a tej?
2020. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
7 na az okos jön a régi jó kis rendeztt házasságokkal amikor nem is szerették egymást.amugy kérdező lehet nagyok az igényeid magadhoz képest.
2020. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
37%
12 es a férfiak se jönnek össze azzal akitől undor fogja őket.amugy meg szépen megideologizáltad az irreális igényeket.
2020. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!