Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival aki kövér és szeret enni?

Figyelt kérdés
Nők véleménye érdekelne.
2020. dec. 11. 09:59
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező, abban tudsz segíteni milyen magassághoz hány kiló? Csakmert az rengeteget számít, és úgy vettem észre, a kövér nekem nem ugyanazt jelenti, mint másoknak.

Ha egy férfi 170 cm-hez 140 kg, az már nekem is sok, de a 200 cm-hez szerintem jó a 140 kg:)

2021. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Szerintem a külső elég sokat elmond a mentalitásáról is. Egy kövér ember demotivált, nem becsüli az életet, lusta, nem tud mértéket tartani, nincs igénye magára stb. Persze vannak akik betegség miatt híztak el, és mindent megtesznek, hogy lefogyjanak. De a többség nem ilyen.

Ja és egyáltalán nem tudnék felizgulni egy hájas hasú, tokás pasira. Plusz még az is bennem lenne, hogy nem tervezhetek vele hosszútávra, mert olyan betegségei lesznek az elhízástól, amik miatt pár éven belül meghal.

2021. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha szingli lennék, Igen. Ha tetszik az arca, a személyisége, a magassága. A férjemen is van felesleg, 190cm/ 126 kg volt sokáig. szeret enni. Bár mostanában fogyott 12 kilót. Nincs annyi pénzünk most kajára a covid korlátozások miatt.
2021. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék.
2021. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!