Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen nem érdemes reménykedni hogy lesz társam? 30 után már késő egy pasinak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet rólad tudni?
2020. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

89?


Ne rinyálj már, ember! Szedd össze magad és ha van célod, akkor valósítsd meg. Unokatesóm, aki ráadásul dadog is, pocakja is volt (a csaj segítségével - életmódváltással leadta), egyáltalán nem gazdag, 50 évesen talált magának párt.

2020. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Ha kövér meg csóró akkor semmi esélye.
2020. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ha valaki kövér, akkor fogyjon le! Egyen kevesebbet és mozogjon többet! Ilyen egyszerű.

2020. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Életed végéig reménykedhetsz bátran. Sose tudni.
2020. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
ui.: és azt még lehagytam, hogy mikor unokatesóm megismerte az új párját éppen akkor volt folyamatban a feleségétől való válás.
2020. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem késő... még 60 évesen sem. Tudnék konkrét példákat mondani.
2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
32 évesen lett először párom mert akkor kezdtem el keresni, szóval akkor lesz ha akarsz.
2020. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Akkor lesz ha szerencséd van. Olyan ez mint a lottó ötös csak azért itt több esély van a "győzelemre".

Nekem tök véletlenül lett anno párom, a csajnak megtetszettem, aztán összejöttünk és igazából én is beleszerettem elég hamar.

Szerencsém volt, ennyi a titka.

Jó helyen voltam jókor így tudtunk találkozni.

2020. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2/6-os egy idióta, ostoba válasszal, erre ezt felpontozzátok

Ez sokkal szánalmasabb mint a kérdező!

2021. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!