Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek a legtöbb aktiv valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legtöbb aktiv valós taggal rendelkező társkeresők?

Figyelt kérdés

Az egyik oldal amit ezeket gyüjti elég falsnak bizonyult.pl love.hu-n alig van aktiv.hiába irja

hogy napi látogató szám a legtöbb nem is van az oldalon és nem regisztrált.az inaktivakkal se érek sokat.


2020. dec. 6. 16:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egy kis segitség.Love.hun rengeteg kamu meg szexoldal reklámozó van.azt irják felfüggesztették de ugyanugy ott van a profil még másnap vagy az nap.milyen felfüggesztés ez?1 órás?komolytalan a love.hu.szerintem fizet nekik az illető hogy ne tiltsák vagy nem akarja tiltani mert minél több profil van ott annál jobb nekik.a mennyiség pedig nem a minőség szóval nem értem.
2020. dec. 6. 19:57
 12/12 anonim ***** válasza:

2 randi 3 hónap alatt? hát akkor te még szerencsés vagy. :D

Én örülök ha egy év alatt összejön 2.

Bár én nem vagyok fotogén és nem is tudom írásban jól előadni magam.

De most a vírus miatt amúgyis felejtős az élőben ismerkedés muszáj ráfeküdni a netes randikra.

2020. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!