Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyek a legtöbb aktiv valós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek a legtöbb aktiv valós taggal rendelkező társkeresők?

Figyelt kérdés

Az egyik oldal amit ezeket gyüjti elég falsnak bizonyult.pl love.hu-n alig van aktiv.hiába irja

hogy napi látogató szám a legtöbb nem is van az oldalon és nem regisztrált.az inaktivakkal se érek sokat.


2020. dec. 6. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinder.
2020. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt próbáltam.De azt hiszem akkor ilyen irányba kéne menni ami mobilos app.Ha végre tudom használ a datinget facen kipróbálom.
2020. dec. 6. 16:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is Tindert mondanám meg Badoo, barátnőm még a Lovely-t próbálta. Ott azért vannak elvileg.
2020. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen vannak a legtöbben, hatékonyság attól függ ki mire használja és mennyire fotogén.
2020. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Randivonal. Tényleg sokan vannak, sok levelet kapok. A tinder nem az én világom. Az első találkozáson is fent vagyok, az elején jöttek a levelek, de egy hónap alatt ki is fulladt a dolog.
2020. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 ös nekem első találkozással régen tök jó volt de mostmár nem is jön levél.Mintha meg se néznék vagy el se küldené.Szerintem valami láthatlan bant kaptam mert másik profilképpel legalább elolvasták.utánna már ott se.Pedig ugyanaz a profilkép.Ennyit nőtt volna az igény 1-2 év alatt?Szerintem az oldal engedi hogy elküldd de nem jelzi nekik mert láthatatlan tiltás van rajtam.Randivonal az fizetős sajnos.
2020. dec. 6. 19:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Badoo-t próbáltam hát semmi válasz kb.Vagy twoo-t is később az még jobb volt de ott se.a lovelyt megnézem asszem nem próbáltam.
2020. dec. 6. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Twoo abszolút felejtős. Kutya se használja.

Badoo-val az a baj, hogy a komoly kapcsolatot akaró lányok nem nagyon használják. Illetve sokra csak fizetve tudsz írni.


Tinderen ha van 1-2 jó képed akkor szerintem egyszerűbb, mert csak jobbra húzod aki tetszik és arra tudsz ráírni akinek te is tetszettél. Fizetés nélkül is tök jól lehet használni.


Illetve randivonal ha a közeledben többen használják. Én megyeszékhelyen lakom. Kb 4-5 ezer Ft volt előfizetni 3 hónapra. Onnan két randim is volt.

2020. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Badoo halott. Tinder 80%a kamuprofil.
2020. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na örülök hogy csak jó válaszok jöttek.Végre egy trollmentes kérdés.Mindenkit felpontozok.Jó képeim voltak de alig volt matchem.2 randi három hónap alatt?Nekem anno amikor elkezdtem hetente volt legalább 1 átlagosan kb.Nem tudom mi lett hirtelen az igényekkel hogy igy felmentek.
2020. dec. 6. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!