Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak csak az önző, manipulatív, pénzéhes érdeknőkért vannak oda meg vissza?

Figyelt kérdés
Tényleg CSAK a külső meg az életkor számít?

2020. dec. 5. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
9 es fujj ez mennyire egy aljadék.megnéztem és látszott a fején az a sunyibuz i fej.
2020. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%
3 as te meg a másik megkeseredett barom vagy és még adod is alá a lovat.komolyan mondom.már én kivétel vagyok a kérdés alól.sose szimplán a külsőt néztem.
2020. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Amugy ez vagy valami megkeseredett nő vagy valami férfi trollkodik.Le kéne már állni.Legutóbb is mondtam jucus vagy balázska hogy nem csak ilyen férfiak vannak és én vagyok az élő példa.de persze kiirod a kérdést és nem is olvasol.
2020. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nők esetén kevéssé számít a külső, cska akkor számít, ha szélsőségesen el vannak hízva (120 kg), ha arányosan vannak elhízva és nem túlságosan, az sem zavar, nekem személy szerint külsőt illetően más nincs ami számítana.
2020. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

1. nekem ne irogassatok hogy troll vagyok. Nem vagyok és ne tudom miért írjátok, hogy ez a kérdés már volt. Ha volt is, biztosan nem így, mert én most kérdezem először.


2. Nyilván azért fogalmaztam szélsőségesen, mert én ezt tapasztalom.


3. Nem tudom felfogni ezt a felületességet.


4. Nekem egyik faszi se sírjon, hogy csak a pénzéért kell. Hiszen ő ugyanolyan felületes, neki meg csak a külső számít. Hányinger.

2020. dec. 5. 18:13
 16/21 anonim ***** válasza:
#9 én. :D
2020. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%

Ez a kérdés mindkét nemre nézve bántó. Mármint én olyan nő vagyok, akiért világéletében éltek-haltak a férfiak (most kis túlzással, ezt úgy értsd, hogy mindig voltak udvarlóim, és elég sokan elég könnyedén belém szerettek), de se nem önző, se nem manipulatív nem vagyok, pénzéhes érdeknő meg aztán pláne nem. De a kérdésed szerint csak ez a típusú nő lehet kelendő? Akkor én most vagy félreértelmeztem az elmúlt ~10 év tapasztalatait, vagy valójában egy aljadék féreg nőstényállat vagyok?


Szerintem csak nagyon rossz körökben forogsz. Ha van mit szeretni benned, akkor fognak, függetlenül a külsőtől. Bár nyilván nem árt, ha csinos vagy, de nem kell szupermodellnek lenni, hogy észrevegyenek (én sem vagyok az). Az életkor meg persze számít, egy (normális) 40 éves mégsem kezd 15 évessel, de korosztályon belül szerintem ennek nem igazán van jelentősége.

2020. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Férfiként én beismerem, nekem tényleg az önző, manipulatív, bunkó, agresszív, nőkre áll fel.

Értékelem a rendes lányokat, mint ember, de ami a szexuális kisugárzást illeti, a jégkirálynőktől forr fel a vérem.

Nem tehetek róla, nem én választottam, hogy ez legyen a vágyam.

2020. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Legalább te őszinte vagy.
2020. dec. 5. 20:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Na, már női incelek is lesznek az oldalon? Legalább helyreáll az egyensúly. (Vagy csak egy férfi próbálkozik nőnek kiadni magát.)
2020. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!