Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Orvosi egyetemen mennyire van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosi egyetemen mennyire van esély ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig a tanulással foglalkoztam és ezért párkapcsolatra nem igazán fektettem hangsúlyt, illetve sosem jött össze semmi kb. Végzős vagyok, ha sikerülne egyetemre bekerülni szeptemberben, ott mennyi az esély erre? Vagy ott milyen a helyzet? Könnyebb vagy nehezebb inkább?
2020. dec. 5. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok mai csirke és orvos sem, de amikor főiskolás voltam, elég sokat lógtam velük. Sokat tanulnak, de nekik is van párkapcsolatuk, jellemzően hallgatótárs (term. nem mindig, hiszen én is jártam eggyel). Szerintem elég menő, ha valaki az orvosira jár, de azért nem garancia semmire.
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem könnyű, ha jársz társaságba. Ha csak tanulsz az albérletedben, akkor értelemszerűen nehezebb.
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
ugyanannyi mint bárhol máshol.
2020. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
#5 Szerintem ez a válasz nem hasznos.
2020. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Jaja, vegetáriánus se legyél, mert Hitler is az volt. :D
2020. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én orvosira járok. Tinderen ismertem meg a páromat. Sok orvosis van fent. :D
2020. dec. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!