Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek hogy értik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek hogy értik, hogy a külföldi pasik elveszik "tőlük" a nőket?

Figyelt kérdés
Hogyhogy tőlük? Amúgy a közösben vannak a lányok? Vagy ha magyar pasi viszi el a neki tetsző lányt, az jobb, mintha mas tenné?

2020. nov. 24. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Ahány incel, annyi indok. Engem az zavar, mivel én NEM AKAROK PÁRKAPCSOLATOT, hogy a könnyűvérű, könnyen kapható lányokat ők dugják. És igen, ahogy az utolsó írja, nem mindegyik nagy farkú vagy pénzeszsák, mégis maga az, hogy külföldi egy egzotikum és lehet tök felszínes, semleges témákról beszélgetve 5 perc után smárolni és 10 perc után vinni szobára a lányt.


Magyar férfiként hogyan tartod szóval a lányt és építed ki a szexuális vonzalmat ennyi idő alatt? Külföldiként egy csomót tudsz beszélni a saját országodról, szokásaidról, kultúrádról, egy egyedi téma, ami felcsigázza a lány érdeklődését.


Ha a külföldivel beszélget és ismerősbe botlik, bármikor tudja mondani, hogy csak ismerkedik, haverkodik. Magyar férfivel ugyanez elég gáz, a végén még ribinek nézi a környezete.


Ráadásul egy külföldi legtöbbször hazamegy, ezért a férjes vagy párkapcsolatban élő nők is nyitottabbak, mert biztosan nem tapad, hiszen több ezer kilométerről majd jól letiltja egy gombnyomással, ha nem fér a bőrébe.


Úgyhogy nekem személy szerint ez a probléma. Szexelnék én könnyűvérű külföldi lányokkal is, csak sajnos a nemek aránya eléggé egyoldalú. Külföldi srácok tömegével jönnek (illetve jöttek a vírus előtt) olcsó kelet-európai puncikért, hiszen itt annyiból tivornyáztak 1-2 hétig is és vették a márkás piákat és osztották meg a bulizni vágyó csajokkal, amiből otthon egy wellness hétvége jött volna csak ki.


Külföldi lányok meg legtöbbször tényleg az utazás öröméért jönnek. Persze ha vágom a kultúrájukat, beszélem a nyelvüket és szimpatikus vagyok, akkor kis idegenvezetéssel őket is be lehet fűzni, de azért nagyon nem ugyanaz, hogy a full hülye félrészeg teszi a szépet a csajnak és viszi haza fél órán belül, vagy én ismerjem az adott nyelvet, kultúrát, hogy hátha itthon az adott országból származó lányokba botlok.

2020. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
előző válaszolónak teljesen igaza van. mindegyik külföldinek egyből dobja szét a lábát minden magyar lány aztán már farkaltatja is magát. utána meg kidobják a csajt mint macskát szarni és jöhet a következő
2020. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Na, ez egy érdekes téma. Nem incelként írok, de megpróbálom kifejteni - ahogyan anno megéltem a kérdést.


Nehéz volt megtalálni számomra ITTHON az igazit. Amíg ez nem sikerült, rendszeresen sikerült olyan nőket kifogjak, akik kijelentették: Nekik magyar pasi márpedig nem kell, nekik csaaak és kizárólag külföldi kell - mert "gazdagok" (tény hogy jobb anyagi körülmények között élnek, mint mi, de ez önmagában nem mindegyikre igaz), és mert "abszolút elfogadóak" (attól függ - ezt mindjárt kifejtem).

Történt, hogy apám egy régi osztálytársának a lánya olasz hapsihoz ment feleségül. Amíg nem született meg az első közös gyerekük, addig dúlt a láv, hapsi a lány s*ggét kinyalta. Hanem azután... Azután elszabadult a pokol. Első körben kijelentette a pasas, hogy nem tűri el, ha a gyerek magyarul fog beszélni. Utána majdnem az elviselhetetlenségig beszabályozta a csajt. Az utolsó infóm (5 éves) hogy a csajnak ez megfelel. Na most elkezdett kattogni az agyam. "B+! Amikor magyar nőt kell kefélni, akkor nem baj hogy magyar? Amúgy meg nem fog beszélni a gyerek magyarul?" De ott volt a belga példa. Akkor, amikor magyar nőt kell fűzögetni, akkor nem vagyunk belterjes mocskos állatok, de amikor exem félbelga unokatesói Belgiumban magyarul beszéltek a vonaton, akkor el lettek kalapálva? Erre még rájött a sok negatív tapasztalat, amiket őrként, és később forgalmistaként éltem át velük...

Igen. Mai ésszel sokmindent másként látok már, mint anno. Időközben rám talált egy lány, aki szeret. De a xenofóbiám megmaradt. A külföldiek nagy részét álszentnek, képmutatónak, és üresnek látom.

Persze, lehet hogy csak rossz emberekkel találkoztam összesítve négy és fél évig, úgyhogy a tévedés jogát fenntartom.

2020. dec. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13: Minden normális országban van nemzeti öntudatuk az ottaniak többségének, kinek több, kinek kevesebb, ki bort iszik, vizet prédikál (tipikus inváziós országok, akiknek érdekük van a multikulturalizmusból).


Nálunk a nemzeti öntudat kifejezést lejáratták és egybeforrasztották a populista nácikkal meg maximum még a népviseletes néptáncos falusiakkal.


Úgy nyeltük az angolszász, amerikai kultúrát, mint kacsa a nokedlit. Ahogy az EU-s szociális jóléti maszlagot is.


Ráadásul újra és újra alkalmatlan embereket választunk meg politikusnak, akik csak lopnak, de mi hagyjuk, mert cserébe minket is hagynak élősködni a tőlünk elvett pénzek egy részéből.


A balfasznak tartott országokban (belgák, franciák, svédek) úgy összetörnek, ha a felét meg akarod engedni magadnak, amit itt megengednek a külföldiek (akár a fekák), hogy öröm nézni. Az USA-ban le is lőnek egy sikátorban.


A V4-ek között is mi vagyunk a szégyen, talán még Ukrajna, Bulgária meg Románia az, ahol hasonló mentalitású lányok vannak, de az ukránok alapból, de még a román férfiak is karakánabbak.

2020. dec. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%
14-es Igazad van, sajnos a magyar nők mániája ez a külföldizés.Mondjuk nem ma kezdték: [link]
2020. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!