Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Szerintetek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek hogyan legyen romantikus netes társkeresőn egy férfi?

Figyelt kérdés

Hogyan jellemeznétek egy romantikus férfit? Most váltam el, nagyon rég nem randiztam. Gondoltam, kipróbálom a netes ismerkedést. Lehet, kicsit régimódi vagyok, de kedvelem a romantikát. Tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan legyek úgy romantikus, hogy ne csináljak komplett hülyét magamból?

Ha lehet, kort is írjatok!

40 Férfi


2020. nov. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha figyelmes és jó társaság. Az kellően romantikus, ha úgy érzem, nem a falnak beszélek és nem csak megvárja, hogy elmondjam a magamét, hanem érdekli is, érdemben reagál, ezáltal tudunk együtt tervezgetni, álmodozni dolgokról... Ez azért elég romantikus.
2020. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Pöppet naiv vagy. A társkeresőn egyedül az számít, hogy nézel ki, illetve mennyi pénzt tudsz virítani (attól függően milyen korosztályról beszélünk, vagy milyen szándékai vannak a hölgyeknek). A romantikáddal konkrétan kitörölheted. A nők ELKÉPESZTŐ, férfiésszel felfoghatatlan mennyiségű jelöltből válogathatnak. Ha a kettő (külső és lóvé) közül legalább egyikből nem vagy topligás, egyetlen nő sem fog válaszra méltatni.
2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyire rosszak a tapasztalatotok a netes társkeresésben? Sokan nem ajánlják, mert állítólag nagyon felszínes.
2020. nov. 23. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
a helyedben kb. 0 energiát ölnék neten ismerkedő nőkbe. kb. olyasmi ez, mintha hetekig tartó levelezést folytatnál egy lepukkant hamburgerezővel, hogy mikor mehetsz oda egy fonnyadt adag sült krumpliért.
2020. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, a nők nagyon sok jelöltből válogathatnak. Elég egyetlen rosszul megfogalmazott mondat vagy nem megfelelő munkahely vagy hobbi és azonnal ejtve vagy. Természetesen abban az esetben, ha méltóztatik bármelyik nő válaszolni a leveledre/üzenetedre. Sokkal jobb lenne, ha mindenki csak élőben ismerkedhetne az online helyett, az egy kicsit észhez térítené az érintett nőket.
2020. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
neten nem szabad, én magamat egy 10/7 es férfinak tartommat 4-5 éve, de még most sem vagyok nudli, meg sok nő annó oda volt értem személyesen, de annó így is jó ha 10 ből 1 nő szóba állt velem netes társkeresőn. Aztán jó ha 50 ból 1 el volt randi, és az még csak randi, volt h 5 randiból 1 el lett kapcsolatom. Mindezt 4 év társkeresőzés után. Most h eltelt 5 év, itt egy ránc, ott egy mikiegeres homlok, átlag diplomás is vagyok, és a mai képeimmel is mondanám magamat egy 10/6 os ürgének objektíven tekintve. Badoon vagyok 2 hónapja, és 4 nővel sikerült csak szóba állni, aki elmegy. De egyik sem akar igazán semmit, mert ezer pasi ír nekik. Aki meg akarna, az kövér és ronda nő. Szóval nekem több éves tapasztalat is azt mondatja, hogy csak ha Brad Pitt féle kaliber vagy, akkor várhatsz ott sikert. Én is csak azért vagyok fennt, mert kisvárosban élek. Ha Pesten laknék, eszembe sem volna a húspiacra fellépni. Kerüld el messzire.
2020. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!