Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora a "piaci értéke" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a "piaci értéke" egy ilyen alkatú, de ennél is laposabb mellű nőnek?

Figyelt kérdés

[link]

Én úgy tapasztalom - nem itt, hanem a való életben -, hogy 0.


2020. nov. 13. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
80%

Annak a pasinak írom, aki aki itt kampányol a körte típusú nők alaki szépsége mellett. Kinek a pap, kinek a papné. A tökéletes homokóra alkat: mellbőség pl. 90 derék 65 cm körül és a csípő is 90. A vállszélesség ebben nem játszik. Egyértelmű, hogy neked a körte vagy ennek fokozott változata a háztető típus jön be. Alig vállacska, vékony felsőtest, jó széles csípővel.

Semmi baj nincs ezzel. Nem lenne jó, ha mindenkinek ugyanaz tetszene. Egyébbként szépségversenyeken látsz te körte nőket? Mert én nem.

2020. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
35%
Senki nem beszélt körte alkatrol meg hogy az a legszebb legnoiesebb. Arról volt szó hogy ez a csaj nem csinos mert széles a válla és keskeny a csipoje. Nem a széles vállal van baj hanem azzal hogy keskeny csípő társul hozzá. Az se szép ha keskeny a váll is és a csípő is de az legalább arányosabb. Ez a répa alak viszont szörnyű mert a férfiaknak van ilyen. Hiába is lenne nagy melle akkor is férfias, lásd pl vasvari vivien. Szóval igen, a körte alak százszor noiesebb de nyilván nem az az etalon hanem a homokóra ami széles vallat, keskeny derekat és széles csipot jelent. Érted? A váll lehet széles ha a csípő is széles hozzá.
2020. nov. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:

69: Ami ebben a témában releváns: ir, pm, táplálékallergiák és -intoleranciák, illetve a szükséges diéta szempontjából a reflux is. Kicsit sarkítva: kb. levegőn, fényen és vízen kéne élnem, hogy kellőképp mindenmentes legyen, de ugye a megfelelő kalóriabevitel, ch-mennyiség, -eloszlás (gyors, lassú) is szempont, ahogy egyébként az sem lenne hátrány, hogy minden szükséges vitamin, ásványi anyag bejusson, szóval... nem, nem opció, hogy az egész életem kb. erről szóljon, teljesen "rácsavarodjak", és minden kapacitásomat erre fordítsam. A kis odafigyelés pedig ilyen feltételek mellett nem elég, azzal ugyanott tartok, mint amikor teljesen leszrom az egészet.

Ami nem betegség, de szintén számít: ektomorf alkat.

2020. nov. 14. 06:25
 74/80 anonim ***** válasza:
37%
Olvasd el a könyvet...!
2020. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem a külsőddel van a baj. Hanem hogy az önsajnálat és az önkritika a legfőbb hobbid. Rémes, hogy milyen negatívan látod önmagad. Még olvasni is káros. A társaságod egyenesen mérgező lehet. Egy megkeseredett savanyúuborka vagy. Ki akarná ezt egész nap nézni meg hallgatni? Hiába akarsz kapcsolatot így, ilyen hozzáállással csak a szarnak adnál egy pofont. Ha ennyire nem szereted magad, akkor a párodtól fogod várni, hogy mindenek felett szeressen, jön a megfelelési kényszer és hasonlók... Kapcsolatban is ugyanilyen boldogtalan lennél. Előbb a lelkieken dolgozz.
2020. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
34%

71 "Egyébbként szépségversenyeken látsz te körte nőket? Mert én nem."

én igen, legalábbis az olasz szépségversenyeken. érdekes módon viszont kevesebbet, mint fordított háromszög alkatot. de nem is lényeg. nem kell túlfetisizálni egyik alkatot sem, még akkor sem, ha egy-egy kultúrkörben pillanatnyilag meg is testesíti a szépségideált (egyébként hogy ez jelenleg így lenne, abban egyáltalán nem vagyok biztos - a homokóra alkat aranykora Marilyn Monroe és Brigitte Bardot idején, ötven-hatvan évvel ezelőtt volt)

2020. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy fej nélküli teljes alakos képet linkelj magadról, mert addig úgyis megmagyarázod, hogy csak hasonlítasz a linkelt csajra, de amúgy nem vagy álomnő...
2020. nov. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 A kérdező kommentje:

Itt egy másik: [link]

Ő nagyjából olyan lapos is, mint én.

2020. nov. 20. 09:50
 79/80 Noren1989 ***** válasza:
100%
Még mindig indokolatlannak làtom a problémàt 😃
2020. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
30%

Neked vagy nagyon súlyos testképzavarod van, amin hosszabb pszichoterápia tudna csak segíteni, mint az anorexiásoknál, vagy simán csak trollkodsz.


De a 20-30 kilométeres dologból ítélve inkább az utóbbi. Egy testképzavaros legalább az ismerkedéstől nem zárkózik el.

2020. nov. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!