Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek anyukával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek anyukával, bővebben..?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csodálatos, meseszép nőt, 28 éves, diplomás, viszont 17 évesen lett egy gyereke, aki amúgy szintén aranyos, nyugodt gyerek, nem volt bajom a gyerekekkel, elvoltam velük, rokonságra értve.. és.. hát nem tudom apukának milyen lenne lenni.. napi szinten, de annyira különleges számomra, hogy az a legkisebb gondom hogy gyereke van. De.. amin agyalok.. magam sem tudom hogy későbbiekben szeretnék e saját gyereket. És az vele nem kivitelezhető, mivel 20. évesen elköttette magát, rossz szülési élményre hivatkozott, és hogy sokkal nehezebb volt elérnie a céljait gyerekkel. Amit meg is értek, csak nem akarom átverni” sem. Szeretnék segítséget kérni, laikus” szemmel, érzelem mentesen, mi lenne a helyes”/jó”?

2020. nov. 11. 23:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

10es szánalmas vagy, ahogy beszélsz...lese köpnélek!

Egy 21 éves gyermektelen nő!

2020. nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
34%
Lazán, humora se kell költeni
2020. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%
Az a helyzet hogy szarok az elvárásaidra, nem kívánok megfelelni nekik.
2020. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

Pár éve hozták csak be azt a törvényt, hogy 3 gyerek vagy 40 éves kor kell az elköttetéshez.


Előtte csak 18 év volt a határ, afölött bárkinek megcsinálták...

2020. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos, hogy összejönnék gyerekes nővel. Nem feltétlen szeretném más gyerekét istápolni...
2020. nov. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!