Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek anyukával,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek anyukával, bővebben..?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csodálatos, meseszép nőt, 28 éves, diplomás, viszont 17 évesen lett egy gyereke, aki amúgy szintén aranyos, nyugodt gyerek, nem volt bajom a gyerekekkel, elvoltam velük, rokonságra értve.. és.. hát nem tudom apukának milyen lenne lenni.. napi szinten, de annyira különleges számomra, hogy az a legkisebb gondom hogy gyereke van. De.. amin agyalok.. magam sem tudom hogy későbbiekben szeretnék e saját gyereket. És az vele nem kivitelezhető, mivel 20. évesen elköttette magát, rossz szülési élményre hivatkozott, és hogy sokkal nehezebb volt elérnie a céljait gyerekkel. Amit meg is értek, csak nem akarom átverni” sem. Szeretnék segítséget kérni, laikus” szemmel, érzelem mentesen, mi lenne a helyes”/jó”?

2020. nov. 11. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Összejönnék vele.
Összejönnék vele, olyan esetben ha lehetne közös gyerekünk.
Hagyd ez nem a te utad. (Nem jönnék vele össze)
Ez nem elég a információ a döntésre.
Egyéb úton meg lehet oldani a gyereket.
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Utána nézhettél volna. :D Törvény, hogy 3 ÉLŐ gyerekkel és 30 éves kor után lehet elköttetést kérni. 20 évesen semmi esetre nem csinálják meg.
2020. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem Magyarba csináltatta.
2020. nov. 11. 23:48
 3/15 anonim ***** válasza:
60%

Béta Béla


[link]

2020. nov. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha akarsz saját, vér szerinti gyereket, akkor keress egy másik nőt.
2020. nov. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2020. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként ha elköttette magát, attol még megvan a petefészke és a méhe. Lombikkal lehet gyerek. De itt az a kérdés, hogy Te akarsz-e. Neked kell eldönteni. Mert ő valószínű nem akar. (Orvosilag pedig lehetséges, csak nem természetes úton, de ezt gondolom tudja ő is).
2020. nov. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Az durva. Sérülhetett nem kicsit mentalisan a nö.
2020. nov. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt írod, hogy a gyerekkel is kijöttök, és nem vagy biztos abban, hogy kell-e saját gyerek. Utóbbira tudok írni tapasztalatból: ezt 25 éves kor után elég biztosan szokta érezni valaki, akár férfi, akár nő. Aki 25-30 közt még bizonytalan, az annyira nem is akar, és ők szoktak kikészülni a kisbabás lét alatt, mert rájönnek, hogy nem akkora buli.

Egy 9-10 éves gyerekkel sokkal könnyebb, a nehezén túl vagy. Nem kell este kelni, pelenkázni, tud járni, beszélni, nagyjából önálló. Pár év, és örültök, ha enni hazajár. (Igen, túloztam.) Nem is értem, hogy min aggódsz. Annyi a lényeg, hogy egyelőre, meg úgy általában inkább legyél vele haver, egy kellemes cinkos-lakótárs-haver-rokon-kolléga, mikor mi. De ne akarj egyből "pótapuka" lenni, és csapkodni az asztalt, hogy "itt az van, amit én mondok, amíg az én kenyerem eszed, büdös kölke", mert a srác tök jogosan fog elküldeni a pic.sába azzal, hogy "nem vagy az apám".

Úgy nézem, hogy a csaj teljesen jól boldogult eddig nélküled is, nevelte, etette, ruházta, nem kell ebbe neked feltétlen belecsorogni. Majd ha kellesz, akkor megy a kissrác magától is. Ő tudni fogja, hogy mikor van szüksége arra az apa-férfi mintára, amit tőled kap, és "elveszi". Mondjuk ha autót kell szerelni, ott fog lebzselni körülötted. Szóval érted.

A nőt meg ne hagyd ki, egy életen át azon rágnád magad, hogy nem adtál esélyt magatoknak. Nem gyakran fordul elő egy élet során, hogy minden klappol, becsüld meg.

2020. nov. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Felejtsd el ezt a nőt, mert HAZUDIK. 20 évesen senkit sem kötnek el, tehát ha ebben hazudik, lesz ott még más is, amiben fog.
2020. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Ez az utánfutós nő egy balekot keres aki pesztrálja az alfa görény fattyát. Ne légy béta balek. Miért kéne egy fattyúgyerekkel az oldaladon mutatkoznod az utcán? Ráadásul a szépségét és a fiatalságát másnak adta, gyerekkel meg már eleve nem fog megajándékozni. Pár dugásra jó az ilyen, nem többre.
2020. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!