Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinàljak az olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak az olyanokkal akik annyit irogatnak mintha életük se lenne? Ismerkedés

Figyelt kérdés

Probálok neten ismerkedni.

De ettöl függetlenül nekem számtalan egyéb dolgpm is van, minthogy olyanokrol chateljek ki mit vacsoràzik hogy telt a napja meg stb.

Nekem ezek teljesen lényegtelen infok az életben ugy szerintem bárkitöl.


De nem egyszer megesik hogy ismerkedünk a neten talàlkozunk es ohatatlanul is befigyelnek ilyenek a másik részéröl es folyamat magyaràzkodnom kell hogy oke te már otthon es tv zel de én még rohanok ügyintézni vagy van ez meg az a dolgom, vagy épp nyugiban akarok végre enni mert egesz nap nem ettem bocsi itt vacsora, különben megsértödnek. Utálok magyaràzkodni àllandoan.


Es ilyenek utan jönnek persze törvenyszerüen hogy feltètelezi hogy engem ö nem erdekel vagy nem is akarok talàlkozni(mert a heti nyüzsgézsben azt sem tudom mikor lesz még hètvége annyira nem vagyok rajta) altalàban a màban élek az is elég.


De ha nagynehezen találok is olyat, akinek van élete es nem kell vele minden baromságrol chatelni (épp várja a buszt és hasonlokrol..), azokrol meg mindig kiderül hogy nem is érdeklem valojàban nem is akar semmit max alkalmikat keres.


Hiába irom hogy en nem vagyok chatbajnok, meg stb csak jönnek olyan joejtüzenetek amikkel ràm akarja dobni a lelkiismeretet hogy vacsi utan sem jelentkeztem.

Nem, mert tusoltam es ki akartam kapcsolni az agyam vmi filmmel vagy zenével es kinyulni csak végre relaxálni. Egyszerüen rancigàlni akarnak mint egy marionettbábut,ugy érzem.


Hogy oltsam le az ilyeneket hogy csinàlja már a dolgait ne engem zaklasson a small talkk-kal?


Csak mert igy soha nem lrsz baràtom mert hamarabb felidegesitenek az ilyenekkel, minthogy kibontakozhatna bennem valami..



#unatkozo ismerkedök #unatkozo sràcok zaklatnak
2020. nov. 10. 16:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

De ismerkedésröl van szo.

Nem a szerelmem, nem a párom, egy netes vki.

2020. nov. 10. 20:01
 12/16 A kérdező kommentje:

Most megint megbeszélhetném vele hogy mit evett mikor alszik milyen az esti rutinja mit tervez holnapra meg stb. Csak mert ugye megint várja mikor válaszolok (felesleges az egyes szàm, màsik sràc is ugyanez, a 3. már leoltott hogy ne is keressem.(hüha.))

Egyik exemmel sem volt ilyen soha az eleje sem. Es ugye ne hasonlitsunk az exekhez senkit.


Képtelen vagyok visszairni most is.

Ebböl megint az lesz hogy biztos van vkim vagy ö nem tetdzene nekem vagy nem is akarok talàlkozni meg a szokàsos ilyenek.

2020. nov. 10. 20:09
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

Lehet jobb is ha nem is lesz baratnod ,hiszen nem érdeklődsz iránta. Mondom ezt mindne rossz szandek vagy bantas nélkül.

Egy nőnek sem esne jól ez ha így állsz hozza, ha nem érdekelnek a dolgai akkor jobb ha hagyod.

2020. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem dobsz fel te vmi érdekesebb témát??
2020. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De ha nem ilyet keresel, akkor miért tartod fenn vele az ismerkedést? Nem őt keresed, lapozol. Egészen addig, amíg olyat nem találsz, amilyet keresel. Az ilyennel, akivel így indul, azzal úgy sem fog jó kapcsolat kialakulni. Nem egymást keresitek. Ha nem indul gördülékenyen egy kapcsolat, azt megette a fene.
2020. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
14 nem rolam van szo hanem a màsikrol.
2020. nov. 11. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!