Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinàljak az olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinàljak az olyanokkal akik annyit irogatnak mintha életük se lenne? Ismerkedés

Figyelt kérdés

Probálok neten ismerkedni.

De ettöl függetlenül nekem számtalan egyéb dolgpm is van, minthogy olyanokrol chateljek ki mit vacsoràzik hogy telt a napja meg stb.

Nekem ezek teljesen lényegtelen infok az életben ugy szerintem bárkitöl.


De nem egyszer megesik hogy ismerkedünk a neten talàlkozunk es ohatatlanul is befigyelnek ilyenek a másik részéröl es folyamat magyaràzkodnom kell hogy oke te már otthon es tv zel de én még rohanok ügyintézni vagy van ez meg az a dolgom, vagy épp nyugiban akarok végre enni mert egesz nap nem ettem bocsi itt vacsora, különben megsértödnek. Utálok magyaràzkodni àllandoan.


Es ilyenek utan jönnek persze törvenyszerüen hogy feltètelezi hogy engem ö nem erdekel vagy nem is akarok talàlkozni(mert a heti nyüzsgézsben azt sem tudom mikor lesz még hètvége annyira nem vagyok rajta) altalàban a màban élek az is elég.


De ha nagynehezen találok is olyat, akinek van élete es nem kell vele minden baromságrol chatelni (épp várja a buszt és hasonlokrol..), azokrol meg mindig kiderül hogy nem is érdeklem valojàban nem is akar semmit max alkalmikat keres.


Hiába irom hogy en nem vagyok chatbajnok, meg stb csak jönnek olyan joejtüzenetek amikkel ràm akarja dobni a lelkiismeretet hogy vacsi utan sem jelentkeztem.

Nem, mert tusoltam es ki akartam kapcsolni az agyam vmi filmmel vagy zenével es kinyulni csak végre relaxálni. Egyszerüen rancigàlni akarnak mint egy marionettbábut,ugy érzem.


Hogy oltsam le az ilyeneket hogy csinàlja már a dolgait ne engem zaklasson a small talkk-kal?


Csak mert igy soha nem lrsz baràtom mert hamarabb felidegesitenek az ilyenekkel, minthogy kibontakozhatna bennem valami..



#unatkozo ismerkedök #unatkozo sràcok zaklatnak
2020. nov. 10. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Borzasztó egyszerű. Olyanokkal ismerkedj, akiknek a szabadidejük nem az otthoni fetrengesből áll.

Normális ember nem ér erre rá.

2020. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos, hogy te készen állsz egy igazi, tartalmas kapcsolatra. Az emberek, ha érdekel őket valaki, arról minél többet szeretnének megtudni.

Személyes találkozó esetén mikről beszélgettek? Ott is elmondod neki, hogy bocs, de ez most nem érdekel, lapozzunk?

Tovább megyek, és nem bántásképp, de ha összejössz valakivel, és az ténylegesen a párjának tekint, egy olyan embernek, akivel szeretné megosztani az életét, a hétköznapjait, boldogságát, nyomorát, te ezekből nem kérsz, mert épp szeretnél normálisan vacsiorázni és tusolni?

Igy a másik fél jogosan érzi úgy, hogy sarokba van állitva.

2020. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy nincs is időd, igényed az ismerkedésre...
2020. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 nekem az exeim sem irogattak soha ilyeneket hogy szia hogy vagy en a buszt várom. Es tiszta olyan mintha azt várná hogy en szorakoztassam
2020. nov. 10. 16:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Ennél intelligensebbek voltak böven az exeim kezdem már azt hinni.
2020. nov. 10. 16:52
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem teljesen feleslegesen pazarolod az idődet olyan emberekre, akik valójában nem érdekelnek téged. Ha igazi vonzalmat éreznél, akkor hidd el, örülnél minden egyes sms-nek. Nem az a baj, hogy nem érzel, de nem kéne belemenni ezekbe a felesleges körökbe, mert az ő idejüket is csak rabolod. Én voltam szexkapcsolatban, egy idő után agybajt kaptam attól, hogy napi szinte elvárta, hogy jelentkezzek, legalább egy e-mail erejéig és minden érdekelte rólam és úgy éreztem, nagy teher az, hogy birtokolni akar. Aztán rájöttem, hogy ha éreznék iránta valamit, akkor mindennek örülnék. Persze van az is, amikor nincs meg a természetes leválás és megfojtják egymást vagy egyik a másikat több év után is. De a kapcsolat elején kéne egy szimbiózis, ami nélkül megette a fene az egészet.
2020. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Vagy is neked egy szexkapcsolat pont elég. Ezt az elején meg kéne mondanod a másiknak.
2020. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura vagy,vagy nem is érdekelnek az adott nők.

Ha nekem van szabadidőm akkor annak írok /azzal beszélek telefonon/vagy találkozom aki érdekel és nem teher ha válaszolni kell neki.

Majd ha olyanod van otthon a szobában is kikerulod hogy hoppá most nincs kedvem hozzád xd

2020. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Egy masik emberben engem nem az érdekel hogy mit vacsoràzik es hasonlók. Ez nem jelenti azt hogy nem érdekelne a màsik.jesszus.
2020. nov. 10. 18:09
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

De te a mindennapok során miről beszelgetsz ? Nem a hétköznapi dolgokról ? Hogy mi történt kinek a munkahelyen hogy telt a napja mit evett stb?

Nem történnek mindennap kalandok és extra dolgok ....

Ez teljesen természetes és Atlagos

2020. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!