Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki végleg feladta a párkapcsolat lehetőségét, elfogadta az egyedülálló életstílust és semmilyen formában nem is keresi? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

Jelen :D

Mit miért? Mert jobb egyedül, mint egy olyan emberrel, aki még azt is megszabja, mikor vehetek levegőt meg mikor egyek és mit meg minden hülyeség, ami egy kapcsolattal jár, idegesít engem. Nem bírom ha kontrollálnak, lefognak, megmondják nekem, hogy mit tehetek és mit nem. Szeretek szabad lenni, magam csinálni mindent.

Utálom az embereket és kiállhatatlan személyiséggel bírok egyébként is, szóval nem volnék főnyeremény senkinek. Annak meg nincs értelme, ha kölcsönösen tönkretesszük egymás életét akárkivel is. Inkább lemondtam róla, hogy valaha szeretni fog valaki a döglött macskámon kívül.

2020. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok az értelmes és őszinte válaszaitokért, hasonlóan érzek én is veletek. Elég régóta nincs párkapcsolatom, szerintem több, mint 10 éve és az azelőttiek sem tartottak néhány hónapnál tovább. Azóta ha közeledtem is valaki felé, valahogy mindig úgy jöttek össze a dolgok, hogy balul süljenek el és ezek miatt boldogtalannak és baromi önbizalom-hiányosnak éreztem magam. Pár éve jutottam el arra a pontra, hogy nem fogok keresgélni, nem fogok közeledni és azóta nem vagyok elkeseredve, úgy érzem, sikerült elfogadnom a tényt, hogy egyedül maradok, de igyekszem nem magányosan élni és nem boldogtalanul.

Persze nem szeretnék senkit erre az életstílusra biztatni, ahogy előnye, úgy hátránya is van, személy szerint így elvagyok jelenleg, mint a befőtt, de azért van bennem félelem a jövőt illetően, hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs...

2020. nov. 8. 22:28
 13/20 anonim ***** válasza:
27%

Persze, nem invesztalom az energiaimat olyan eletteruletekbe, ahol nincs megterules.



36F incel

2020. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én házasként is eljutottam idáig. Mindenki azt hiszi, párkapcsolatban élek. Pedig ez már csak gazdasági érdekközösség évek óta. Ráadásul a gyűrű az ujjamon garancia rá, hogy ha még lenne is esélyem újrakezdésre, kölcsönös vonzalomra, sose fog kiderülni, ha meg igen, akkor az max.egy kalandot lát bennem.
2020. nov. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ok, ami elég is, hogy bár nem vagyok aszexuális, de az unalmas, egyhangú szexet szeretem. Ilyen férfit nehezebb találni, kint aszexet.


A másik már nem is számít, nem vagyok kompromisszumképes.

2020. nov. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Feladtam, miután rájöttem, hogy az emberi kapcsolatok nekem nem mennek. Jól éreztem magam egyedül, nem kerestem senkit, éltem az életem, aztán 23 évesen véletlenül összefutottam életem első párjával. Vele is jól érzem magam, de szerintem egyértelműen az előnyömre vált, hogy a tini/fiatal éveimet egyedül töltöttem, mert ezt az életformát is megismertem, élveztem és gondolkodás nélkül visszatérnék hozzá, ha nem úgy alakulna a kapcsolatom, ahogy terveztem.
2020. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan van párom, gyakorlatilag egyedülállók vagyunk. Amúgy is nehéz találni, de így főleg.
2020. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó

Kifejtenéd ez mit jelent?

2020. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
nekem az a tapasztalatom, hogy akik nem tudnak évekig kialakítani egy kapcsolatot úgy sem, hogy rengeteg emberrel próbálkoznak és közülök egy sem volt jó, azok nem elég kompromisszumkészek. 5 év alatt nagyon sokat randiztam és utána találtam valakit. igaz ez se tökéletes, de legalább valamilyen. Viszont visszagondolva az elmúlt 5évre, sok olyan férfi volt benne, akinek több esélyt kellett volna adnom. Egy közülök sokkal jobb férj és apa lett volna mint a férjem és még gazdagabb is, de egy szerelmi csalódás miatt nem voltam ráhangolódva arra a pasira és inkább az exemhez hasonlót kerestem. A többi emberrel azért nem jöttem össze mert nem voltunk egy szinten, de az is az én hibám volt, mert nem a szintemnek megfelelő körökben mozogtam. Ha szorgalmasabb lettem volna és nem a pasizáson töröm a fejem, hamarabb elértem volna azt a szintet, ahonnan több oylan férfi került volna ki, akikkel én randizni szeretem volna. Szóval azt javaslom mindenkinek, hogy nézzen magába és magán kezdjen el előbb dolgozni. Amíg nem vagy rendben, nem élsz egészségesen, nem sportolsz, nem figyelsz az öltözködésre, nem hívod fel a rokonaidat legalább egyszer egy évben, nem ápolod a kapcsolataid, nem figyelsz a pénzügyeidre, nem segítesz a szüleidnek, nem vagy rendben saját magaddal, azaz nem közelíted meg az énideálodat és nem engeded el a múltbeli sérelmeket, exeket, nem vagy nyitott és nem jön veled szembe az a férfi,nő akire te vágysz és aki elfogad. Most sokszor oylanok jönnek szembe veled, akik a te jelenlegi állapotodon, élethelyzetetdben vannak, hiába hiszed, hogy neked jobb jár mert te kedvesebb, rendesebb, stb vagy.
2020. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Abszolút feladtam. 5 évig voltam egyedülálló, de a jó hír, hogy most 1.2 éve van párom.

5 év hogy telt? 3 évig nem is akartam magam mellé senkit. Ugy éreztem alkalmatlan vagyok erre, nen vagyok kompromiasszumképes, nincs kedvem a kapcsolatokkal járó stresszhez, alkalmazkodáshoz, jobb a magam úrának lenni.

A másik 2 év alkalmi kapcsolatokból állt, állandó szexparnereim voltak hónapokig. A mostani párommak is így indult a dolog, de szerelem lett belőle. Az elején tiltakoztam aztán nem volt mit tenni.

Sokat küzdött velem, mert az 5 év alatt megszoktam hogy magányosfarkas vagyok. Most is vannak gondok abbol hogy nehezen alkalmazkodom, de már nen is érdekli a puffogok sokszor. az elején az is gond volt, hogy én az 5 év alatt volt hogy napokig egyedül voltam (otthonról dolgozom, mint forsító, kollégák se vesznek körül) és sokszor el kellett vonulnom egyedül lenni. Ez neki fura volt. Most már nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.

Persze ez nem a kérdésre válasz, de van remény, arra készüljetek fel, hogy ha sokáig vagytok szinglik, nehéz lesz az elején egy kapcsolat :).

2020. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!