Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy én már csak egy olcsó hamisítvány lehetek?

Figyelt kérdés
Minden nőnek vannak exei, akikről álmodozhat. Mindig kiderül, hogy rá gondol. A teste az enyém lehet, de a szívében csak a tökéletes ex van. Ha meghalnék, észre se venné, keresne masikat, tökmindegy. Csak egy gagyi utánzata vagyok az exeknek. Ennyi idősen szűz lányt már nem találni, többi meg a múltba szerelmes.

2020. nov. 8. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lány is dobhat ki pasit és szűz lány is volt már előtted szerelmes te nagyon okos.
2020. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor főleg semmi remény, ha lesz is kamutársam lélekben egyedül halok meg. Síromra is az exe kepe kerül.
2020. nov. 8. 11:53
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Lúzer vagy - kösd fel magad
2020. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
75%
Xdd Mi ez a hiszti? Egy exemre se szoktam gondolni, azert lettek exek, mert nem tokeletesek. Mondjuk en szakitottam mindenkivel, de azert egy egeszseges ember belatja, ha ot dobjak ki, akkor sem volt olyan tokeletes a masik, kulonben osszeillettek volna annyira, hogy egyutt maradjanak. Noismerosoket, baratnoket se hallok soha tokeletes exek utan sirni, maximum a szakitas utani par hetben, honapban.
2020. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Volt egy vagy több rossz tapasztalatod, de higgy nekem, azért az igen ritka, hogy valaki még mindig az exét szeresse, ha valaki mással van. Jól írta egy előző válaszadó, az ex az okkal ex. Inkább értékeld, ha van barátnőd. Ha összejött veled valószínűleg miattad van veled. Túl nagy feneket kerítesz ennek a szüzesség-dolognak. Fontos téma, de nem ez fogja eldönteni, hogy valaki megszeret-e vagy sem.

Elég durva önbizalomhiányt sejtek a háttérben. Félek, hogy téged nem lehet meggyőzni.

2020. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szeretnék hínni neked, de nehezemre esik. Az expasik mindig olyan tökéletesek mindenben.
2020. nov. 8. 19:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Szűz lánynak nincs exe??? És szerinted nem lehet szerelmes és pont azért szűz, mert neki tartogatta magát? Én 25 éves koromig nem feküdtem le senkivel, mert 17 éves koromtól fogva szerelmes voltam egy srácba, akinek végül nem én kellettem. A 25 éves szerencsés nyertes, akinek adtam a szüzességem, na ő volt az olcsó hamisítvány, akivel már randira is úgy mentem, hogy azon gondolkoztam közben, mennyivel másabb lett volna Vele randira menni. Aztán 29 éves koromban jött valaki, aki törölte az exeket a fejemből.
2020. nov. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Látod, neked is csak egy gagyi copy volt, ezt csináljátok. Egybe beleszerettek, ő az isten és csak hozzá hasonlítgattok mindenkit. Mi értelme így bárminek, ha a nők csak az elsőt tudják szeretni, mindenki mást leneznek.
2020. nov. 9. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!