Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha felveszek a randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszek a randira egy Rolex replika órát, a nő észre fogja venni, hogy hamisítvány? Vagy csak azt látja majd, hogy ez egy több milliós óra és a karjaimba ömlik egyből?

Figyelt kérdés

#Citizen #Bond #James #Rolex #titkosügynők
2020. aug. 16. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
a nőtől függ. Amikor én lomtalanítottam a férjem régi cuccait, kiderült, hogy egy csomó drága holmit kidobtam, pl. 30 ezer ft-os öngyújtót meg olyanokat, amik olcsó vacaknak tűntek. Nekem a márkajelzés nem mondott semmit.Most hogy írtad hogy rolex, nekem az jutott eszembe hogy max 30-60 ezer órákat árulnak zömmel és csak luxi kiadások lehetnek milliósak, de ahhoz ferrari is járna..
2020. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb nő még a márkáját sem fogja tudni, nemhogy azt, hogy mennyibe került. Órával nem tudsz udvarolni, csak szűk körben, de ő azt is észre fogja venni, hogy a ruhád, autód, parfümöd óccsó.
2020. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem veszi eszre. De ha nincs rajtad draga ruha meg kocsi,gondolja,h hamisitvany.
2020. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Én fel sem ismerem a Rolexet. Tudom hogy drága fajta óra, de csak a bűnügyi regényekből. Nekem kb minden óra egyforma, max annyi hogy akkor most barna, vagy fekete, vagy ezüst, vagy arany, vagy hupilila...

Múltkor volt itt valami kérdés egy óra képével. Azt tippeltem hogy max 40.000, de valójában azt gondoltam hogy max 15.000. Kiderült hogy 300.000. Szerintem csak az aranyásók, meg az órások/zacisok lányai ismernek fel egy drága órát.

2020. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Őszintén? Volt olyan randim, ahol fel se tűnt, hogy máson óra volt. :D Nem szoktam ilyet nézni, meg csomó márkát nem is ismerek és ettől sajna nem leszel több. Elég baj az, ha így akarsz nőt fogni. :/

Inkább az a lényeg, hogy kellemes legyen az összhatás. Amúgy nem nézne ki hülyén, hogy Rolex utánzat van rajtad, de egy 10 éves kocsiból lépsz ki? Vagy veszel mellé egy Ferrari utánzatot is? :D :D :D

2020. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fel sem tűnne, hogy van-e rajtad óra.
2020. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok egy buta nő, de annyi érzékem van az órákhoz, mint a férfiaknak az alapozókhoz. Látom, hogy van, de fogalmam sincs, hogy 3000 és 300 000 forint között hol van az ára, azt viszont echte hülyének nézem, aki egy random fostos órára elkúr több száz ropit. Az ilyen ember nem a legélesebb kés a fiókban, finoman szólva.
2020. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem is figyelnék erre, nem érdekel.
2020. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon lenézném azt aki százezreket kivág egy órára. Még luxus életben is lehet ennyi pénznek értelmesebb célja. De nem tudnám felmérni, ahogy az előttem szólók sem.
2020. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tudja is, hogy mi az a Rolex, nyilván levágja hogy hamis, amikor meg akarod felezni a számlát, vagy látja a kocsidat...
2020. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!