Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy én már csak egy olcsó hamisítvány lehetek?

Figyelt kérdés
Minden nőnek vannak exei, akikről álmodozhat. Mindig kiderül, hogy rá gondol. A teste az enyém lehet, de a szívében csak a tökéletes ex van. Ha meghalnék, észre se venné, keresne masikat, tökmindegy. Csak egy gagyi utánzata vagyok az exeknek. Ennyi idősen szűz lányt már nem találni, többi meg a múltba szerelmes.

2020. nov. 8. 10:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, holnap már elérhető a pszichológus. Még reggel gyorsan kérj időpontot.
2020. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jártam, nem segített.
2020. nov. 8. 10:41
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz a hamisitványa, mert te más vagy. Olyannal gyere össze, akinek igazán bejössz. Ennyi. Biztosan lesz olyan is. (főleg ha megszabadulsz ettől a rögeszmétől)
2020. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elkéstem, minden nő az exébe szerelmes évekig a kapcsolat után is, esélyes sincs versenyezni. Csak tesco gazdaságos pótlék vagyok a sok tökéletes expasi helyett. A szűzlányok meg már fiatalok hozzám.
2020. nov. 8. 10:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te szűz vagy még? Mert azok beszélnek így...meg a lúzer idióták.

Volt exem,nem álmodozok róla. A páromba vagyok szerelmes és kész.

2020. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Testileg nem, de lelkileg szűz vagyok, senki nem szeretett még, a lányok üres tekintettel neztek rám az istenített exet képzelve a helyemre.
2020. nov. 8. 10:58
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a legnagyobb baj, hogy ekkora pszichotikus zavarral emberek közé mész és nőkkel ismerkedsz. Kérj beutalót a pszichiáterhez, hátha eredményesebb kezelés lesz mint a pszichológus.

Azért ez félelmetes hogy mennyi mentálisan instabil ember mászkál az utcán...

2020. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez az igazság.
2020. nov. 8. 11:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt remélem tudod, hogy az ex az okkal ex.

Azt pedig végképp nem értem, hogy jönnek a gondolatmenetedbe, a szűz lányok?

2020. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szűz lánynak nincs exe, tud még szeretni.

Ex azért ex, mert kidobta valamiért a pasi, nő meg vágyódna utána visszafele.

Egyik lány meg is mondta próbált szeretni, de az exe hiányzik neki.

2020. nov. 8. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!