Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,nők!Mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők!Mit szólnátok ha kiderülne hogy akivel ismerkedtek és már volt szex korábban férfivel is élt együtt?

Figyelt kérdés

Kipróbálni akarta hogy milyen, de rájött hogy a lányokat jobban szereti.

Ezt őszintén elmondja pár alkalom szex után.


2020. nov. 5. 21:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
seggbe tetkó .. korcs..
2020. nov. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem zavarna.
2020. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
42%

Az szeretem amikor valaki annyira hülye, hogy azt írja, az ilyen kérdésekre, hogy

- nem zavar, sőt óriási pluszt jelent,

- nem, hogy zavar, inkább előny


Bár lehet, hogy csak trollkodnak.

2020. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
37%

# 13


Nem trollkodás.

Egyrészt, pozitív azért, mert nem homofób. Szívből gyűlölöm a homofób gondolkodást, pedig hetero nő vagyok. Nekem inkább ez az ócska, alázó, homározó hangnem illene be trollkodásnak, annyira idegen tőlem, és annyira nem veszi be a gyomrom, hogy ezeket valaki komolyan gondolja.

Másrészt, engem kicsit izgat, de minimum nagyon érdekelne az ilyen irányú tapasztalata.

De nem emiatt jönnék össze vele, hanem azt nézném, milyen ember, mennyire értelmes, igényes, jószívű, sportos, hasonlóan monogám, komoly kapcsolatot akar-e mint én, van-e közös téma. Így kell érteni azt, hogy előny. Előny, de nem ezen áll vagy bukik a dolog (nálam legalábbis).

2020. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!