Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott fiúként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott fiúként találhatok barátnőt aki elfogad így, és hosszú távon együtt lehetünk?

Figyelt kérdés

hol lehet ilyen lányt megismerni?

nehezen nyílok meg, senkivel sem tudok lazán beszélgetni. Ha lenne barátnőm akkor sok idő kéne mire közvetlen leszek vele is.


2020. okt. 25. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha találsz is, nem sokáig fog tartani.
2020. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi rá az esély, és eleve egy zárkózott embernek minek?
2020. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, az a baj, hogy ahogy megismer, olyannak gondol. Nem fogja senk feltételezni, hogy több hónapnyi kitartás után majd megváltozol és hirtelen csodás férfivá válsz.
2020. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem kicsi az esély, hanem nulla. Azért vagy zárkózott, emrt önbizalom hiányos vagy.

Ennek általában az az oka, hogy a tested nagyon nincs rendben, kövér vagy túl vékony vagy.

Tedd rendbe magad sporttal és jönni fognak a csajok is. Ha erre lusta vagy, semmi gond, csak épp nem lesz nőd.

2020. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

A lányokkal beszélgetni kell, ez is az udvarlás része.


De ha ennyire zárkózott vagy, hogy ez sem megy, nem értem, hogy lehet igényed nőre. Valószínűleg később sem leszel beszédesebb, márpedig egy kapcsolatban dumlálni is kell.


Vagy ezt a részét hogyan képzeled?

2020. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavarna ha ilyen egy srác, hosszútávon se , csak lehet hogy az ismerkedés alatt azt hinném hogy nem kedvel
2020. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez a "zárkózottság" nem kell, hogy automatikusan azt jelentse, hogy valaki nem tud másokkal beszélgetni. Nálam pl. nem ez a gond, hanem az, hogy szépen meg is hagyom a témákat a felszínen, teljesen jól elbeszélgetünk történelemről, teóriákról, vicces tényekről, meg mindenféle ilyesmikről, de ez akár millió évig is tartana, akkor sem ismerne meg, minimálisan sem. Lehet, hogy azt hinné, hogy ismer, mert kiismerte a szóhasználatom, tudja a kisebb hibáim és a saját "izmusaimat" de valójában nem tudna rólam úgy igazán semmit.


És én sem róla. Mert személyeset nem kérdezek, még a "család" a legszemélyesebb téma amit mástól megkérdezek, ha pl. tudom, hogy az anyja beteg vagy az apja utazásból tér haza. De semmi egyebet, mert az túl személyes lenne.


Később jövök rá, hogy nem is ismerem ezeket az embereket akikkel évekig beszéltem. Pedig az a durva, hogy szeretném, de nem tudom hogyan kell, mert nagyon "nagy falakat" építettem magam köré. De ez csak úgy nem jön le senkinek, mert beszélni tudok, még akkor is, ha a szociális képességeim nem mindig a legjobbak.

2020. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Társkeresőkön ismerkedhetsz, de élőben is jó lenne, bár talán az most nehezebb.

Törekedj arra, hogy irányíts, mármint olyan szempontból, hogy programokat ajánlj és ne a lánytól várd hogy "ő mondjon valamit", határozott véleményed legyen dolgokról és ne azt érezze a másik hogy "neked aztán olyanmindegy", stb.

2020. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.


Ez akkor teljesen rendben van, ha neki is van határozott véleménye. Elég szomorú, hogy valami régimódi nemi előítélet miatt a nőknek nem lehet ilyenje, vagy nem is szükséges, mert "majd a férfinek lesz helyette is". Ismerek ilyen párt, elég... furák. Mindig a férfi dönt mindkettejük helyett, a nő pedig csak nevetgél és 1-2 szavas mondatokat használ. De olyat is ahol a nő dönt és a férfinek van csend. Szintén nagyon furcsa hatást keltenek.


De lehet csak én vagyok idealista. Sőt.

2020. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem ezt akartam az egészből kihozni... Hanem hogy a férfi tudja hogy mit akar...

- hova menjünk?

- nekem mindegy te mit szeretnél?

- menjünk a ... vagy inkább ... szerinted?

- nekem mindegy te hogy gondolod?

- mit együnk?

- nekem mindegy te mit szeretnél, de nem akarok gondot okozni...

Stb, ilyesfajta, a másiktól mindig mindent váró döntésképtelenségre gondoltam.

2020. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!