Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zárkózott fiúként találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zárkózott fiúként találhatok barátnőt aki elfogad így, és hosszú távon együtt lehetünk?

Figyelt kérdés

hol lehet ilyen lányt megismerni?

nehezen nyílok meg, senkivel sem tudok lazán beszélgetni. Ha lenne barátnőm akkor sok idő kéne mire közvetlen leszek vele is.


2020. okt. 25. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10.


De ha pedig ő határoz meg mindent, akkor a nő lesz a "nekem mindegy" egy idő után, nem? Nem együtt kellene eldönteniük az addigi tapasztalataik alapján?


Bár én pont a "nekem mindegy" vagyok, de leginkább azért, mert a helyek majdnem mindegyike teljesen egyforma a szememben, általában ugyanarra a sémára épül mindegyik. Attól válik valamelyik kevesebbé az ember szívének, ha pl. ott randiztak először. Számomra egy pénzfeldobás is simán megfelel, mint választási módszer, mert tartom azt, hogy - bizonyos kivételekkel természetesen (késdobáló kocsma, gyorsétterem, pláza...) - nem a helyszín dönt egy randi sikerességéről. Akiknél pedig mégis, velük úgysem lettünk volna jóban.

2020. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De igen, együtt. Viszont ha mindkettő határozatlan, akkor egymásnak passzolgatják és egyik se mer dönteni.
2020. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12.


Akkor pénzfeldobás vagy húzunk egy kalapból. Sajnos elsőre lehetetlen jól dönteni, a hely pedig csak később nyeri el az "első randihelyszín, tehát szeretjük" titulusát, még akkor is, ha kicsit szar volt.

2020. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!