Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy bizonyos kor fölött miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bizonyos kor fölött miért nem értik a férfiak hogy nekünk nőknek igenis fontos a kinézet (is),jó autó,mert enélkül nincs kémia,bizsergés,nincs első randis szex?

Figyelt kérdés

Aki kinőtte már a tini korszakot amikor csak tud az ember annyit szexel 30-40 között már elkezd tervezgetni.Közrejátszik ebben a közösségi média viselkedésirányító szerepe is,meg az hogy a szűkebb ismerősök között ki mit lát.

Én is így kerestem társat most barátnőim keresik a nagy Ő-t állandó beszédtéma nálunk is.

Jobb társkeresőkön fenn vannak ők is.

Mindegyiknek stabil hosszútávú munkahelye van jóval átlag feletti pénzzel.Van saját lakás és autó.

Ez az alap amit elvárnak egy 30-40 közötti férfitól.És férfit írok nem fiút mert azokból sok akad, sajnos ezen az oldalon is ha nem írunk nekik vissza megy a rinya meg hasonlók.

De amikor valaki egy szobában lakik és busszal jár melóba soha nem fog a lábáról levenni egy normálisabb nőt.

Sajnos pasik ez van de ez az igazság.

Barátnőimnél elvárás a saját lakás min valami középkategóriás autó legyen max 8-10 éves.

Ha van kertes ház vagy nyaraló az már erősen extra.

Azok akik ezzel nincsenek tisztában de mégis írogatnak az átlag feletti nőknek amikre max álmodozni tud, miért szidják itt is őket mikor csak azt várják el egy férfitól amit ők is megtudtak maguknak teremteni?


2020. nov. 3. 17:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
*jav.: olajbarna
2020. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Öcsém is járt Mexikóban, munkából kifolyólag, és nem volt túlságosan elájulva. Igaz, ő nem járt szórakozni, meg tájakat nézegetni.

És sehol sem találkoztatok a drogkartellek tevékenységének valamilyen nyomával?

2020. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Acapulcoban és puerto vallartában voltunk.

Egyik este a szállodából hallottunk puffogást de azt mondta a recepciós turistákat nem szokták bántani ne menjünk külvárosba.

Persze rengeteg rendőr van az utakon meg katona ami egy európai embernek nagyon furi.

katonák nem csak úgy állnak hanem terepjáró tetején egy géppsuka egyik ott áll és ha van valami egyből lőnek ami mozog.

Azt mondták ezeket is kerüljük mert ha van valami a katonákra is elsőként lőnek ott.

2020. nov. 3. 18:58
 24/39 anonim ***** válasza:
Jó bátor vagy. És ezt tök komolyan mondom.
2020. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
Annyira vicces az, ahogy próbálsz választékosan fogalmazni, de se füle se farka annak amit írsz. Hiányoznak ragok, szavak, vesszők, sok helyen érthetetlen. Persze nem baj ha nem jó valaki annyira írásban, csak akkor ne erőltesse. Annyi is elég lett volna, hogy "miért baj, ha anyagias kis rüfke vagyok?". :)
2020. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!

Mobilról vagyok közben edzek a teremben nem pont a vesszőket fogom nézni.

Na puszi

2020. nov. 3. 19:10
 27/39 anonim ***** válasza:
81%
van itt pár bolod, aki bedől ennek az erőltetett pasis, de nőnek beállított forgalmazásmódnak. Ja, meg mindenhol jártál fiatalon. Tudod ehhez , amiket írtál, kellett volna 5-8 millió ft (egy ausztrál út is vagy 600 lepedő szállás nélkül). Ennyire jól megy apának?
2020. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
75%
Én is mobilról vagyok, és bevásárolok. Esetleg ha nem megy hogy egyszerre több dologra is figyelj, fejezd be az edzést és utána gyere vissza igénytelenkedés helyett.
2020. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
72%

Mi köze a kémiához a materiális javakhoz? A kettőnek semmi köze egymáshoz. Ennyi erővel csak a gazdagoknak kiváltsága lenne az igaz szerelem.

Amit te írsz az gold diggerkedés, abból meg van bőven. Eszkortot is megveszek pár tízezerér, kb. ugyanaz a szint.


Persze nyilván triggerelős kérdés, és pasi vagy.

2020. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
79%
Bandi,a Ló unatkozik?
2020. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!