Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves szűz pasi vagyok, barátnőm sosem volt, még csak nem is csókolóztam. Ez az egész valahogy kimaradt eddig az életemből. De sosem késő elkezdeni. Vannak itt esetleg olyan nők, akik hasonló cipőben járnak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
31 éves szűz nőt ha találsz, kb tűt a szénakazalban. De mentségedre legyen mondva, a mai társkeresés, katasztrofális, főleg egy pasinak, nincs könnyű dolgod. Felejtsd el, hogy szűz vagy, és ne is mond meg mikor ismerkedsz, nincs a homlokodra írva. Sajnos a nagy előítélet miatt ez nagyon lecsökkentené az esélyeidet. Pedig semmi gond nincs vele, semmi nem történik véletlenül.lehet 5 év múlva áldani fogod a sorsod, mikor a kisfiad ringatod. Hogy így alakult, és az a feleséged, és a az a fiad se lenne ha épp máshogy történnek a dolgok.
2020. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%

"Ennél még én is sikeresebb vagyok a nőknél, pedig az oldal egyik díszpéldány lúzere vagyok... nem irigyellek."


Akkor te nem is vagy lúzer, egy lúzernek semmilyen sikere nincs a nőknél, átnéznek rajta még a csúnya nők is, na én ilyen vagyok, rajtam még a lúzer nők is átnéznek.

2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Én 27 éves nő vagyok, már rég nem szűz, de ha ismerkednék egy ennyi idős férfivel akiről ez kiderül, nem zavarna. Ha egyébként bejön és megvan a kémia akkor szívesen "beavatnám" a dolgokba. Örülnék neki, hogy nem fogok tőle elkapni semmit stb...


Szerintem nincs késő, de eltitkolni ne próbáld a dolgot. Hajrá!

2020. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
13-as, azért elkaphatsz tőle bármit..lehet állatokat töm.
2020. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
#14 Ne magadból indulj ki
2020. okt. 27. 20:37
 16/17 anonim ***** válasza:
14-es. Rendkívül humoros vagy. Ja, nem.
2020. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

#14


Szep szakma a preparator :)


Amugy en is itt tartok, 36 evesen. Es hiszem, hogy jol jartam, hogy igy alakult, ahogy a korombeli ferfiismeroseimet latom mostansag :)


36F incel

2020. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!