Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért változnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért változnak a koruk vagy pl az egyetem miatt?

Figyelt kérdés

Nos azt veszem észre mikor a lányok betöltik általában a 18 éves kórt vagy pl egyetemre mennek. akkor a gondolkodásuk, humorérzékük megváltozik. De van akinek 20-22 évesen. De van ritkán aki már 15-16 évesen túl nagyot akar alkotni. De általában a 18 betőltött év és az felsőiskola változtattja meg őket. Ha pl ugyanúgy is hasonlóan poénossak lesznek ezek a lányok. Akkor is más a humorérzék, amit én észre veszek akkor is ha nagyon picit változik és ez zavar engem. A gondolkodással is ugyanúgy ez a helyzet, már nem lehet úgy elhuncutkodni a lányokkal mint amikor kiskorúak. Illetve már nem mennek bele olyannba, legalábbis nem akkora kedvel, hogy pl télen poénból 1-2 alkalommal huncuttkodva megdobálljuk egymást hógolyóval vagy hasonló. Hisz azért ez nem olyan mintha elkezdenénk fogócskázni. Bár egyszer egy évben poénból még ezt is meglehet csinálni. Illetve sajnos más általában velük beszélgetni is, meg nem tudnak úgy szeretni mint egy 14-17 éves lány. De ez sajnos lehet, hogy nem egy tudatos, tudatalatti dolog. Hanem ez ténylegesen is jár azzal, hogy korosodik megfelé. És ezért már nem tombolnak úgy a hormonok. És ez is nagy baj, de az is, hogy magamon is kezdem észre venni ugyanezt. És szeretnék lélekben még fiatal maradni.. Én olyan vagyok, hogy már a nagyon pici változást is észlelem akármiben. A magam 115-ös iq-mal. Hát akkor az a netovábbja. Aki annyit változik, hogy még el is kezdjen okoskodni vagy még észrevehetőbben megváltozni. Amit konkrétan már még többen felismernek. Meg van az amihez már nem is füzök semmit mikor egy 18-25 éves nő megházasodik vagy/és gyereket szül. De azt aki ezt akarja szerintem egyből könnyen kiszúrni hálistennek .Mielőtt valaki félreértene és rám azt írná, hogy én vagyok érettlen előtte szépen olvassa el ezt és értelmezze át logikusan. Ha egyetemista valaki, sem biztos, hogy érett és értelmes. Most ide is lehet, hogy jön pár lány olyat írni, hogy ő nem változott semmiben. De sajnos lehet, hogy tudatalatt felesleges megpróbál ugyanúgy felnőtesebbnek tűnni csak ezt nem ismeri fel. És nem tud uralkodni rajta!


Azt nem értem meg, hogyha betölt valaki egy adott kórt. Miért akar akár tudatosan vagy tudatalatt is bármin is egy picikét is változtattni. Hiába lesz valaki 18-20 éves. Ettől függetlenül nem lesz sokkal fejletebb mint 15 évesen. Az emberek azok ténylegesen felnőni 22-25 évesen kezdenek. És 30+ éves emberre tudom csak azt mondani, hogy teljesen felnőtt. Bár ez is ember függő. De ha valaki valamin is változtattni akar, attól csak még később nő fel. Az ember nem a kora miatt, hanem a tapasztalatai alapján fejlődik és nő fel. És a lányok szerintem 90-95%a ezt nem képes belátni. Ennyiben mi férfiak jobbak vagyunk. Az egy nagy tévhit, hogy lányok hamarabb érnek mint a fiúk. Ez nem így van. A lányok csak próbálnának, pont mert gyengék vagy fel sem ismerik a dolgokat. Szerintem inkább a fiúk érnek hamarabb. Pl én semmit nem kötök korhoz én sok dolgot ugyanúgy csinálok mint 15-16 évesen pl. Amit meg nem azt a tapasztalataim alapján szedtem össze. És ezek tényleg hasznos dolgok. Nem olyanok amiken a lányok próbálnak változttattni. Közbe meg inkább vissza felé fejlődnek. És ha tudatalatt van valami akkor a mai generáció miatt. Nem képes felismerni ezt és teljesen uralkodni rajta és ez elront mindent. És én nem tudom elviselni ezt! De majd 20-on évesen mikor már tényleg a tapasztatok alapján nőnek fel, akkor jönnek rá, hogy elrontották a fiatal korukat és túl felnöttesek akartak lenni. Szinte még gyereken. És utána csodálkoznak, hogy a tényleg normális pasik észre sem veszik őket. 20-on évesen meg már nem kellenek annyira. És sajnos engem mindig ilyen lányok találnak be. A 15-17 êv közötti korosztály meg rám sem hederít szinte. Akik pedig kedvesebbek, okosabbak, szebbek és kevésbé felszinesek. Főleg ilyenkor legalább legtöbb esetben a pénz sem érdekli annyira őket.


A lényeg, hogy az emberek olyan 12-14 éves korukig gyerekek. 14-22,25 éves korukig kb félig gyerekek. És itt hiába akarnak hamarabb felnőni csak még később fognak. 22-25 éves korban lesz az embernek annyi tapasztalata az életben amire már lehet azt mondani, hogy felnőtt. De ember függő van akinek még később, de van akinek esetleg hamarabb de ez ritka. Szerintem én pl hamarabb fogok felnőni mint ezeknek a lánykáknak a nagyrésze! És én az ilyen lányok miatt utálom, hogy már 19 éves vagyok. Tini barátnőm meg még nem volt. És félek, hogy a miatt a bizonyos egyre növekvő szám miatt nem is lehet. Pedig eleve szebbek is mert a 18-21 y csajok arcán is látszik, hogy nincs olyan kamaszos, aranyos arcuk.

19/F



2020. okt. 24. 18:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer elkap egy felboszult apuka, addig sundorogsz a 14 eves "babaarcuja" korul.


A szrt is kiveri beloled, nagyon helyesen.

2020. okt. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok ugyanolyan. Csak még egyszer utoljára írom le, hogy a csakis azok alapján változtattok valamin, ha tapasztalom meg felé a dolgokat az életben. És mondtam van olyan 14-15 éves akinek több a tapasztalata mint a mostani 20-on éveseknek.


És 14 éves kortól a csaj már bele egyesszhett a párkapcsolatba nagykorúval! Nekem is mondjuk akkor inkább a 15-16 évesek jönnek be jobban.

2020. okt. 27. 13:13
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, tanulj meg írni.


Téged fáj olvasni.

2020. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%
Kétlem azt a 115 IQ-t.
2020. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
sőt, 30 felett is változnak, megöregszik az arcuk (kövérebb lesz a fejük) és elkezdenek elhízni
2020. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Hú én végig sem tudtam olvasni. Bocsi ha durva leszek, de ne aggasszon, hogy egy főiskolás lány hogyan változik meg, ilyen helyesírással úgysem akarna ismerkedni veled.

A főiskola azért változtatja meg az embert, mert valamilyen szinten kikerülsz a szüleid szoknyája alól, önállóan csinálsz mindent, osztod be az idődet, vásárolsz stb. Fel kell nőni a feladathoz.

A humorérzéket szerintem ez nem változtatja meg, kb egyszer minden télen szoktam hógolyózni a párommal, pedig ő már végzett egyetemen, én meg még mindig oda járok.

A többi meg hogy lélekben fiatal akarsz maradni és emiatt keresgélsz kislányok között, az no comment. Az meg nem azt jelenti, hogy 18 felett nem tud úgy szeretni egy lány. Max nem rajong érted tini szerelemmel, mint egy tini. Ezt viszont kinövik az emberek.

2020. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Mégis végigolvastam, de kár volt.

Hát nem lep meg, hogy te 19 évesen is ugyanúgy csinálod a dolgaidat, mint 15 évesen. Ez nem azt jelenti, hogy már 4 éve érett vagy, hanem azt, hogy még mindig nem.

"Egy 15 évesnek van olyan élettapasztalata, mint egy 20 évesnek." Ugyan már, a boltban is csak az anyutól kapott pénzből tud csokit venni. 20 évesen már vagy dolgozol, vagy van valamilyen szakmád, vagy továbbtanulsz felsőoktatásban.

Az meg hogy mikor lesz valaki alkalmas szülőnek nem korfüggő. Ismerek 24 éves anyukát, aki csodálatosan bánik a gyerekével. Olyan lányt, aki 18 évesen lett először anyuka, azóta házas, 3 gyereke van, saját háza és jó munkája; meg ismerek olyan 40 éves apukát is, aki nem tudott felnőni a gyerekhez.

2020. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

10:07 Na és pontosan, hogy ezzel is rohadt nagy gond van! És pont azt írtam le, hogy pl szeretni is lehet, hogy tud ugyanúgy. De az a szeretet más és egy pici másságot is észre veszek. És ez engem már zavar. És szerintem ezt is leginkább nem kifelé növik már ilyen hamar. Hanem itt is inkább az egó, az lehet tudatalatti. De ez is gyengeség akkor is.


És ne, hogy már egy szám miatt ne érezhessem át azt amit annak idején át érezhettem volna csak nem.lehetett lehetőség rá.


És a gyk minek tette át a kérdést felnött párkapcsolatokba??! Amikor még én is tini vagyok, sőt itt kb mindenki az lehet az csak egy szám. Pont pedig az lestem, hogy na mivan a 18-20 körüli kis alja csajok próbálnak ezen elgondolkodni és mélyre ásni?! Azért nem írnak, lehet. De a 20-on évesek akik nem látják be, hogy ők is gyerekek még mindig írják a hülyeségeket..


Ja és ugylátom te sem tudsz olvasni legutóljára írom le, hogy én is változtam. De én a tapasztalataim alapján csak, ha akármit is magamra erőltettek. Akkor én is sokkal gyerekesebb lennék!

2020. okt. 30. 17:14
 29/29 anonim ***** válasza:
Van aki 25 évesen vidám, kedves, jószándékú, stb. 30 évesen pedig nagyképű, savanyú, öntelt alak. Ezt általában élethelyzeti változások hozzák. Pl. sokkal jobb meló, vagy drámai fogyás, akármi, amitől többnek kezdi képzelni magát és elszáll az egója.
2020. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!