Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért változnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért változnak a koruk vagy pl az egyetem miatt?

Figyelt kérdés

Nos azt veszem észre mikor a lányok betöltik általában a 18 éves kórt vagy pl egyetemre mennek. akkor a gondolkodásuk, humorérzékük megváltozik. De van akinek 20-22 évesen. De van ritkán aki már 15-16 évesen túl nagyot akar alkotni. De általában a 18 betőltött év és az felsőiskola változtattja meg őket. Ha pl ugyanúgy is hasonlóan poénossak lesznek ezek a lányok. Akkor is más a humorérzék, amit én észre veszek akkor is ha nagyon picit változik és ez zavar engem. A gondolkodással is ugyanúgy ez a helyzet, már nem lehet úgy elhuncutkodni a lányokkal mint amikor kiskorúak. Illetve már nem mennek bele olyannba, legalábbis nem akkora kedvel, hogy pl télen poénból 1-2 alkalommal huncuttkodva megdobálljuk egymást hógolyóval vagy hasonló. Hisz azért ez nem olyan mintha elkezdenénk fogócskázni. Bár egyszer egy évben poénból még ezt is meglehet csinálni. Illetve sajnos más általában velük beszélgetni is, meg nem tudnak úgy szeretni mint egy 14-17 éves lány. De ez sajnos lehet, hogy nem egy tudatos, tudatalatti dolog. Hanem ez ténylegesen is jár azzal, hogy korosodik megfelé. És ezért már nem tombolnak úgy a hormonok. És ez is nagy baj, de az is, hogy magamon is kezdem észre venni ugyanezt. És szeretnék lélekben még fiatal maradni.. Én olyan vagyok, hogy már a nagyon pici változást is észlelem akármiben. A magam 115-ös iq-mal. Hát akkor az a netovábbja. Aki annyit változik, hogy még el is kezdjen okoskodni vagy még észrevehetőbben megváltozni. Amit konkrétan már még többen felismernek. Meg van az amihez már nem is füzök semmit mikor egy 18-25 éves nő megházasodik vagy/és gyereket szül. De azt aki ezt akarja szerintem egyből könnyen kiszúrni hálistennek .Mielőtt valaki félreértene és rám azt írná, hogy én vagyok érettlen előtte szépen olvassa el ezt és értelmezze át logikusan. Ha egyetemista valaki, sem biztos, hogy érett és értelmes. Most ide is lehet, hogy jön pár lány olyat írni, hogy ő nem változott semmiben. De sajnos lehet, hogy tudatalatt felesleges megpróbál ugyanúgy felnőtesebbnek tűnni csak ezt nem ismeri fel. És nem tud uralkodni rajta!


Azt nem értem meg, hogyha betölt valaki egy adott kórt. Miért akar akár tudatosan vagy tudatalatt is bármin is egy picikét is változtattni. Hiába lesz valaki 18-20 éves. Ettől függetlenül nem lesz sokkal fejletebb mint 15 évesen. Az emberek azok ténylegesen felnőni 22-25 évesen kezdenek. És 30+ éves emberre tudom csak azt mondani, hogy teljesen felnőtt. Bár ez is ember függő. De ha valaki valamin is változtattni akar, attól csak még később nő fel. Az ember nem a kora miatt, hanem a tapasztalatai alapján fejlődik és nő fel. És a lányok szerintem 90-95%a ezt nem képes belátni. Ennyiben mi férfiak jobbak vagyunk. Az egy nagy tévhit, hogy lányok hamarabb érnek mint a fiúk. Ez nem így van. A lányok csak próbálnának, pont mert gyengék vagy fel sem ismerik a dolgokat. Szerintem inkább a fiúk érnek hamarabb. Pl én semmit nem kötök korhoz én sok dolgot ugyanúgy csinálok mint 15-16 évesen pl. Amit meg nem azt a tapasztalataim alapján szedtem össze. És ezek tényleg hasznos dolgok. Nem olyanok amiken a lányok próbálnak változttattni. Közbe meg inkább vissza felé fejlődnek. És ha tudatalatt van valami akkor a mai generáció miatt. Nem képes felismerni ezt és teljesen uralkodni rajta és ez elront mindent. És én nem tudom elviselni ezt! De majd 20-on évesen mikor már tényleg a tapasztatok alapján nőnek fel, akkor jönnek rá, hogy elrontották a fiatal korukat és túl felnöttesek akartak lenni. Szinte még gyereken. És utána csodálkoznak, hogy a tényleg normális pasik észre sem veszik őket. 20-on évesen meg már nem kellenek annyira. És sajnos engem mindig ilyen lányok találnak be. A 15-17 êv közötti korosztály meg rám sem hederít szinte. Akik pedig kedvesebbek, okosabbak, szebbek és kevésbé felszinesek. Főleg ilyenkor legalább legtöbb esetben a pénz sem érdekli annyira őket.


A lényeg, hogy az emberek olyan 12-14 éves korukig gyerekek. 14-22,25 éves korukig kb félig gyerekek. És itt hiába akarnak hamarabb felnőni csak még később fognak. 22-25 éves korban lesz az embernek annyi tapasztalata az életben amire már lehet azt mondani, hogy felnőtt. De ember függő van akinek még később, de van akinek esetleg hamarabb de ez ritka. Szerintem én pl hamarabb fogok felnőni mint ezeknek a lánykáknak a nagyrésze! És én az ilyen lányok miatt utálom, hogy már 19 éves vagyok. Tini barátnőm meg még nem volt. És félek, hogy a miatt a bizonyos egyre növekvő szám miatt nem is lehet. Pedig eleve szebbek is mert a 18-21 y csajok arcán is látszik, hogy nincs olyan kamaszos, aranyos arcuk.

19/F



2020. okt. 24. 18:11
1 2 3
 11/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
1%

hat igen vannak a valogatosak akik zakalatasnak veszik azt aki valamiert "nem tetszik" nekik ha valojban nincs is veluk semmi baj

mig az igazi lanyok (es ugyanugy mellesleg az igazi fiuk is) gyerekek maradnak es nem banjak a szorakozast


modern mai korban ezt "feminizmus" fedonev alcaval oldjak meg, mikozben az ilyen nok egyszeroen csak hatalomehesek, nem az egyenlosegre hanem felsobbrendusegre hajtanak, meghozza ugyanugy a "meghunyaszkodo" nok feletti dominanciara is


ebbol adodik hogy kezben akarnak mindent tartani csak az o parancsukra tortenhet minden

valoszinuleg a szulok, nevelok (nevelesi kornyezet) miatt van nagyreszt vagyis atveszik ezt a prud vezetoi gyeplot


a kisgyermeknek maradottak meg boldogan elvannak gondok es egyenlotlensegek nelkul

amit nagyon irigyelnek persze

de ez igy van rendjen

2020. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
Fenomenális, amikor valaki úgy hülyéz le nála sokkal okosabb embereket, hogy ő maga 2 értelmes, összefüggő mondtatot nek tud alkotni 🤦‍♀️
2020. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
81%

"De a 14-22 körüli korosztályban lévő emberek közt nincs olyan sok fejlettségben."


De, pont hogy rengeteget számít 8 év ebben a korban. Egy 14 éves gyerek, egy 22 éves pedig jó esetben, dolgozó, diplomás, öneálló felnőtt, nem egyszer saját családdal.

2020. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
93%

Pont azt akartam írni, amit az utolsó. :)

A 14 éves még lehet, hogy általános iskola utolsó osztályába járó gyerek, akinek a legnagyobb gondja, hogy melyik középiskolába fogják felvenni. A 22 éves sokszor már dolgozó ember, külön él a szüleitől, akár már saját gyereke is van. Ég és föld a különbség a kettő között!

A 22 éves, ha korán vállalt gyereket, mondjuk már 18 évesen, akkor mostanra már 4 éves gyereke van, akit mindössze 2 év múlva akár oda fogja beíratni iskolába, ahova most a 14 éves jár!!! :D

Szóval összehasonlítani egy 14 évest és egy 22 évest... badarság!

2020. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
4%

"Pedig eleve szebbek is mert a 18-21 y csajok arcán is látszik, hogy nincs olyan kamaszos, aranyos arcuk."


mire gondolsz? Babaarcu baratnot szeretnel vagy epp ellenkezoleg erettebb arcut?


mar ha ez mervado, azhittem a "jellem" szamithat neked es hogy az legyen "baba"


arra utaltam hosszas valaszomban hogy megtalalhatod a "gyermeki" kozossegedet es ott tarsadat ettol ne felj, nem halnak ki a homoludensek

2020. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#15,16 miatt arra tippelek 19 evesen "minimumum" (vagyis maximum 14 ev koruli baratnore godolsz... kisbabara,

ejnye :)


csak mert feluletesen olvastam el kifejtesed es amugyis mindent, de hat nagyon amugy se lehet megerteni amit probaltam se


Ez se feltetlen problema vegulis kb. 5 ev kulonbsegrol van szo

idoben, az mas kerdes amit te is pedzegetsz es ok leirtak hogy azert testileg es "tarsadalmilag" ("elethelyzetileg") is eleg nagy szakadek is lehet koztetek, de nem feltetlen

csakhat mit is tervezel egy gyereklannyal felnottkent ez a nagy kerdes, 16ev, 18ev... azert odebb van, munka? Csalad?

ludenskedni lehet de ha te masra gondolsz testisegre az masfele viheti a dolgokat, babahaz-ba

2020. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"20-on évesen meg már nem kellenek annyira"


Na, ma végre megtudtuk, hogy nemhogy a 30-as nők, de már a 20-on éves lányok sem kellenek annyira. Csak a kiskorú lányok az értékesek.

2020. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

20:04 15-17 éves lenne számomra legideálisabb. De már 14 éveseknél is van olyan. Akinek már inkább kamaszos arca van mint kisgyerekes. Meg már gondolkodásilag is lehet inkább kamaszos.


És egyértelmű, hogy inkább a babásabb arcu lányok jönnek be. Főleg, hogy csak egyszer volt még barátnőm 14 évesen. Az meg nagyon rövid ideig tartott. Ez meg a másik indok amiért ne akarjak 18 évessel össze jönni, főleg szinte elsőre. De ne értsd félre az erőltetett gondolkodás módjukkal még nagyobb a baj.


Az nem tudom mennyire igaz, hogy csak a "dominálni akaró lányok ilyenek ebben a korban" amit ugye te is írtál.


22 évesen meg ki lesz apuka, az aki eldobja magától a fiatalságot. Én pl 16 évesen is eltudtam volna magam tartani ha rá lennék szorúlva.

És szerintem a 20-on éves emberek nem bírják úgy a szülősködést. Mint a 30+ évesek!

2020. okt. 24. 20:24
 19/29 anonim ***** válasza:
98%

Édes Istenem, egy mondatot sem tudtál helyesen leírni vagy értelmesen megfogalmazni. Totálisan gáz vagy és arra panaszkodsz, hogy a lányok megérnek, megkomolyodnak, felnőnek.

Neked sem ártott volna, de legalább tanulni rendesen.

2020. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Évről évre változom :D és még csak egyetemre sem jártam. Az téged minősít ha te évek óta ugyanolyan vagy :D
2020. okt. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!