Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok miért változnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért változnak a koruk vagy pl az egyetem miatt?

Figyelt kérdés

Nos azt veszem észre mikor a lányok betöltik általában a 18 éves kórt vagy pl egyetemre mennek. akkor a gondolkodásuk, humorérzékük megváltozik. De van akinek 20-22 évesen. De van ritkán aki már 15-16 évesen túl nagyot akar alkotni. De általában a 18 betőltött év és az felsőiskola változtattja meg őket. Ha pl ugyanúgy is hasonlóan poénossak lesznek ezek a lányok. Akkor is más a humorérzék, amit én észre veszek akkor is ha nagyon picit változik és ez zavar engem. A gondolkodással is ugyanúgy ez a helyzet, már nem lehet úgy elhuncutkodni a lányokkal mint amikor kiskorúak. Illetve már nem mennek bele olyannba, legalábbis nem akkora kedvel, hogy pl télen poénból 1-2 alkalommal huncuttkodva megdobálljuk egymást hógolyóval vagy hasonló. Hisz azért ez nem olyan mintha elkezdenénk fogócskázni. Bár egyszer egy évben poénból még ezt is meglehet csinálni. Illetve sajnos más általában velük beszélgetni is, meg nem tudnak úgy szeretni mint egy 14-17 éves lány. De ez sajnos lehet, hogy nem egy tudatos, tudatalatti dolog. Hanem ez ténylegesen is jár azzal, hogy korosodik megfelé. És ezért már nem tombolnak úgy a hormonok. És ez is nagy baj, de az is, hogy magamon is kezdem észre venni ugyanezt. És szeretnék lélekben még fiatal maradni.. Én olyan vagyok, hogy már a nagyon pici változást is észlelem akármiben. A magam 115-ös iq-mal. Hát akkor az a netovábbja. Aki annyit változik, hogy még el is kezdjen okoskodni vagy még észrevehetőbben megváltozni. Amit konkrétan már még többen felismernek. Meg van az amihez már nem is füzök semmit mikor egy 18-25 éves nő megházasodik vagy/és gyereket szül. De azt aki ezt akarja szerintem egyből könnyen kiszúrni hálistennek .Mielőtt valaki félreértene és rám azt írná, hogy én vagyok érettlen előtte szépen olvassa el ezt és értelmezze át logikusan. Ha egyetemista valaki, sem biztos, hogy érett és értelmes. Most ide is lehet, hogy jön pár lány olyat írni, hogy ő nem változott semmiben. De sajnos lehet, hogy tudatalatt felesleges megpróbál ugyanúgy felnőtesebbnek tűnni csak ezt nem ismeri fel. És nem tud uralkodni rajta!


Azt nem értem meg, hogyha betölt valaki egy adott kórt. Miért akar akár tudatosan vagy tudatalatt is bármin is egy picikét is változtattni. Hiába lesz valaki 18-20 éves. Ettől függetlenül nem lesz sokkal fejletebb mint 15 évesen. Az emberek azok ténylegesen felnőni 22-25 évesen kezdenek. És 30+ éves emberre tudom csak azt mondani, hogy teljesen felnőtt. Bár ez is ember függő. De ha valaki valamin is változtattni akar, attól csak még később nő fel. Az ember nem a kora miatt, hanem a tapasztalatai alapján fejlődik és nő fel. És a lányok szerintem 90-95%a ezt nem képes belátni. Ennyiben mi férfiak jobbak vagyunk. Az egy nagy tévhit, hogy lányok hamarabb érnek mint a fiúk. Ez nem így van. A lányok csak próbálnának, pont mert gyengék vagy fel sem ismerik a dolgokat. Szerintem inkább a fiúk érnek hamarabb. Pl én semmit nem kötök korhoz én sok dolgot ugyanúgy csinálok mint 15-16 évesen pl. Amit meg nem azt a tapasztalataim alapján szedtem össze. És ezek tényleg hasznos dolgok. Nem olyanok amiken a lányok próbálnak változttattni. Közbe meg inkább vissza felé fejlődnek. És ha tudatalatt van valami akkor a mai generáció miatt. Nem képes felismerni ezt és teljesen uralkodni rajta és ez elront mindent. És én nem tudom elviselni ezt! De majd 20-on évesen mikor már tényleg a tapasztatok alapján nőnek fel, akkor jönnek rá, hogy elrontották a fiatal korukat és túl felnöttesek akartak lenni. Szinte még gyereken. És utána csodálkoznak, hogy a tényleg normális pasik észre sem veszik őket. 20-on évesen meg már nem kellenek annyira. És sajnos engem mindig ilyen lányok találnak be. A 15-17 êv közötti korosztály meg rám sem hederít szinte. Akik pedig kedvesebbek, okosabbak, szebbek és kevésbé felszinesek. Főleg ilyenkor legalább legtöbb esetben a pénz sem érdekli annyira őket.


A lényeg, hogy az emberek olyan 12-14 éves korukig gyerekek. 14-22,25 éves korukig kb félig gyerekek. És itt hiába akarnak hamarabb felnőni csak még később fognak. 22-25 éves korban lesz az embernek annyi tapasztalata az életben amire már lehet azt mondani, hogy felnőtt. De ember függő van akinek még később, de van akinek esetleg hamarabb de ez ritka. Szerintem én pl hamarabb fogok felnőni mint ezeknek a lánykáknak a nagyrésze! És én az ilyen lányok miatt utálom, hogy már 19 éves vagyok. Tini barátnőm meg még nem volt. És félek, hogy a miatt a bizonyos egyre növekvő szám miatt nem is lehet. Pedig eleve szebbek is mert a 18-21 y csajok arcán is látszik, hogy nincs olyan kamaszos, aranyos arcuk.

19/F



2020. okt. 24. 18:11
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
9%

Mert a magyar nők gyenge, felszines, unalmas, mindenkinek megfelelni próbáló, manipulálható allják. Akkor nézd meg pl a Szlovén, Osztrák, Lengyel lányokat. Sokkal nyitottabbak, érdekesebbek és szebbek!

Itt nálunk meg az megy, hogy 18 éves csajok már egy természetes smink nélküli 25 évesnek is kinéznek. Mert mindegyik igyekszik annyi sminket pakolni magára, hogy idősebbnek nézen ki. De akkor meg 25+os fiúknál is kéne próbálkozni. Mert minket nem érdekelnek az ilyen lányok 18-20 éves léttünkre.


Akkor tényleg inkább a már a 14 évesek is jobbak, mint ezek!

18/F

2020. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
22%
Mert rájönnek, hogy akármilyen jó egy kockás hasú, magas szépfiúval bulizni, ha családot akarnak, oda nem árt egy érett férfi, pénzzel.
2020. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek változnak, ez van.
2020. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Mert az emberek változnak. Képzeld, a 16 évesek sem olyanok, mint az óvodások. Az emberek egész életükben alakulnak.


"20-on évesen meg már nem kellenek annyira."


Óh, szóval már a huszonéves nők is kivénhedtek. Éreztem én, hogy nagy gond van veled már az írásod elején is, de a végére egyértelműsödött :D :D


Egy 23 éves néni.

2020. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Hát nekem az agyam félig kisorvadt, amíg ezt elolvastam. Nem képzeld... semmilyen ördögtől való dolog nincs abban, ha valaki változik. De te ennyi agykapacitással 10 év múlva is ugyan ilyen hülye leszel, és ugyan ilyen barom következtetéseket fogsz levonni az élet nagy dolgairól. Jelenleg olyan szinten vagy, hogy tényleg kevés lesz 10 év, hogy behozd a sok lemaradást, már ne haragudj... meg sem kommentálom a sok ellentmondást, fogalmazási hibát, tájékozatlanságot, és igen csak sajátos meg suta szemléletmódot, mert reggelig sem érnék a végére, amíg kielemezgetném... A másik meg az, hogy ennyi ésszel fel sem fognád.
2020. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt nem bírtam végigolvasni...De ezen mosolyogtam egy jót: " már nem lehet úgy elhuncutkodni a lányokkal mint amikor kiskorúak" :'D
2020. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én inkább azt tartom természetesnek, ha valaki nem 30 évesen kezdi el érezni az idő múlását, hanem huszonévesen már eredményekre vágyik. Nem érzem magam 24 évesen gyereknek. Lehetséges, hogy nem vagyok nagybetűs, meglett felnőtt, de külön élek, munka mellett járok egyetemre, vezetem a háztartást, számlákat fizetek, magamért felelek és már én segítem a szüleimet, nem ők engem. Szeretek így élni, szeretem, hogy előremutat az életem, nem csak 30 évesen lehetek a magam ura, nem akkor kell elkezdenem megtakarításokról ábrándozni.

A baráti köröm is hasonló, a párom is. Nincs még annyi türelmem sem a megbízhatatlan, labilis barom emberekhez, akiknek minden csak majd egyszer valamikor lesz az életükben, mint akkor, mikor a kis burkomban éltem anyuci szárnya alatt. Megtanultam, hogy az idő és az energia is kincs, amit nem kell minden fostos emberre pazarolni, várva, hogy majd lesz valami. Ha az zavar téged bennem is, hogy nem foglalkozom nem kifizetődő dolgokkal és kapcsolatokkal, amikben valószínűleg sérülnék, akkor igazad van, erre pedig büszke vagyok, mert szörnyű volt úgy élni, hogy hagytam magam minden hülye mellett rostokolni.


Lélekben fiatal vagyok, a kollégáimmal az irodában is rengeteg baromságot csinálunk, a párommal és a barátaimmal is igyekszem minél több közös élményt szerezni, minél több helyre elmenni, minél többet szórakozni, de mellette ott az az életem is, aminek köszönhetően ezek alatt jól tudom érezni magam, mert van pénzem és stabilnak érzem a jövőm. És ez az, ami később is garantálja, hogy ne érezzem magam rosszul és leterheltnek, ezzel viszont foglalkozni kell. Muszáj vállalnom a lehetőségek mellett a kötelezettségeket is, ezért néha én mondok nemet és én parancsolok dolgoknak megálljt. Lehet a mának élni, de nem esztelenül, ebben nem értem, mi akkora tragédia. Aki fiatalon tesz magasról mindenre, felnőttként csak nyögni fog, mikor nem veszi le róla senki a terhet, mert a szülei már nem alkalmasak pénzelni és gyámolítani az illetőt. Csak ezt nyilván sokan még nem élték meg, sokan nem tudják, milyen, mikor üres a hűtő és neked kell bevásárolni vagy épp fizetni saját zsebből a 480 ezres síelést, ahol amúgy vígan bohóckodhatsz meg huncutkodhatsz meg hógolyózhatsz, csak azért előbb meg kell dolgozni és nem teljesen szétfolyni meg lezülleni.


Szerintem kapunyitási pánikod van.



Amúgy pár kérdéssel korábban az ment, hogy a nők 30 évesen vénasszonyok, te meg azt mondod, hogy hogy mer valaki huszonévesen felnőni, hiszen a húszas évei közepén még félig gyerek. Jó lenne, ha eldöntenétek, hogy a nyugdíjat vagy inkább a családi pótlékot akarjátok utalni egy húszas évei közepén járó nőnek... Csak hogy tudjam, hol kell felvenni.

2020. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ohh, akkor úgy látom nem sikerült logikusan átgondolni azt amit írtam. Rövidre véve most azt írtam le, hogy igen az emberek változnak. Igaz monotonan fogalmaztam. De ez annyira szánalmas, hogyha talán így lehetett megfogalmazni a legérthetőbb módon. Mert ha tömörebben írom le még több hülye betalált volna. Na igen az emberek változnak de nem mindegy, hogy autómatikusan a tapasztalatok alapján. Vagy egy picit is erőltettve. És nyílván ne legyen olyan egy 18 éves mint egy óvodás. De a 14-22 körüli korosztályban lévő emberek közt nincs olyan sok fejlettségben. Akármit is próbál tenni vele az ember. Ha próbál felnőtesebb lenni, csak még gyerekesebb lesz! Szerintem az utolsó 2 kommentelő is nagyon érettnek tartja magát. De csak szólok nem vagytok okosak!
2020. okt. 24. 18:49
 9/29 A kérdező kommentje:
Mármint a 4 és 5-ös kommentelőre értettem az előzőt!
2020. okt. 24. 18:51
 10/29 A kérdező kommentje:
18:43 Nem azt mondom, hogy valaki nem kezdhet el tervezni. De félig még gyerek, fiatal és ennek a kiélvezéssére is szánjunk már sok időt! Még 20-on évesen is, nemhogy 18 évesen.
2020. okt. 24. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!