Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek sem tetszenek férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek sem tetszenek férfiak 40 felett?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy rengeteg férfi 40-50 éves kora körül ha teheti, vagy akár felesége elhagyása árán is 20-as nőket próbál összeszedni, mert saját korosztályát már nem tartja vonzónak.


Nők is kiábrándulnak a 40-es, 50-es pocakosodó, eltunyuló és csúnyuló férfiakból? Ők mit csinálnak ilyenkor, fiatalabb pasit próbálnak összeszedni, ha tudnak vagy inkább egyedül maradnak?



2020. okt. 23. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Van annyi önkritikám, hogy a hozzám hasonlóval tudjam magam jól érezni igazán, de pedig egy felszínes fetisiszta szar legyek, aki azzal égeti magát, hogy arra a korosztályra nyomul, aki a fia/lánya lehetne. És amíg ti itt fonnyadt szarozzátok egymást meg amíg az ideálotok fonnyadt szaroz titeket, én bőven jól érzem magam a bőrömben, tetszem a nekem tetsző embereknek és az "öregek" pocskondiázása lepereg rólam, mert a saját térfelemen maradok, ahol a nem beteg agyú embereknek bőven én vagyok a szépségideál. :)


Szóval bocs, de szenvedjetek csak a látens pedofíliától, addif én elleszek a +- 5 év korkülönbséggel és élvezem az életet.:)

2020. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Te nagy matekos! Mint írtam, aki jelenleg tetszik 4, avagy 5 évvel fiatalabb nálam. Szerinted az nincs benne a +/-5 évben? Mivel én 38 vagyok, valóban nem 40 fölötti, te szerencsecsomag. Egyébként köszi, de én is tök jól elvagyok szottyadt papák nélkül 😉

Üdv, egy beteg elme

2020. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
22: ne fossál, azt a hülyeséget nem én írtam neked. :D Én egyetértek, ezek a herétlen herék nem tudják, mikor kell abbahagyni a szánalmas szövegelést.
2020. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!