Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek sem tetszenek férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek sem tetszenek férfiak 40 felett?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy rengeteg férfi 40-50 éves kora körül ha teheti, vagy akár felesége elhagyása árán is 20-as nőket próbál összeszedni, mert saját korosztályát már nem tartja vonzónak.


Nők is kiábrándulnak a 40-es, 50-es pocakosodó, eltunyuló és csúnyuló férfiakból? Ők mit csinálnak ilyenkor, fiatalabb pasit próbálnak összeszedni, ha tudnak vagy inkább egyedül maradnak?



2020. okt. 23. 22:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%
Én 38 vagyok, de nem tetszenek a 40 feletti pasik. Ettől függetlenül volt már egy olyan, de azért nem vagyok vak, nyilván a külseje meg se közelítette a fiatalabbakét, akik nekem tetszenek. Őszintén, 30 fölött is már alig van, akire azt mondom, jól néz ki. Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni. Jelenleg egyedül vagyok, és egy nálam fiatalabb tetszik. Szinte biztos, nem fog összejönni, így egyelőre abban reménykedem, hogy idővel megtetszik egy "öreg", vagy megvakulok és akkor nem lesz szempont😂
2020. okt. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem tetszenek a 40 feletti férfiak,soha nem is tetszettek.A férjem is sokkal fiatalabb nálam.40N
2020. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Utolso ketto elegge beteg elme. Nekem van jopar tucat 32-38 kozotti noi ismerosom es mindnek 40-43 koruli parja van. Soha egyszer sem lattam fiatalabb pasival egyiket sem. Ott fejben iszonyat baj van egy fiatalabb pasinal ha idosebb nőre tesz.
2020. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Furák a nők itt. Èn egy egyetemen tanítok ès kèt osztályban óraadó vagyok egy gimiben. Nagyon sok lány felajánlkozott már nekem, hogy szívesen találkozna velem (termèszetesen mindig diszkrèten elutasítom), mert nem csak a tanárának tekint. 36 vagyok. Szóval èrdekes, mert ha nem kell valaki a korabeli 30 as nőknek, akkor megtalaljatja a szexet a tini korosztályban ( nem èlek ezzel).
2020. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
47%
Jaja,beteg elme vagyok,mert nem vonzanak a szottyadt férfiak...
2020. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%

14

Nyugi, itt minden 40-es nő rongyba veri a 20-on éveseket mivel ő LEGALÁBB úgy néz ki mint ők és mögötte ott az élettapasztalat. A valóság azért... na mindegy.

2020. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%

A valóság, hogy 2 gyerekes elvált nőként 8 évvel fiatalabb párom van. Nem, nem d*gó pajti.

Próbáltam a saját korosztályomban ismerkedni, de katasztrófák a 40-es pasik. És nem verem a huszonéves csajokat, nem is akarom, mégis a 30-as pasik találtak meg. És igen, sokat számít a tapasztalat.

2020. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is az idősebbek jöttek be. Most is, 40 felett, ha egyedül maradnék, egy 40-50-es férfit keresnék. Mondjuk egyenlőre nem kellene komoly kapcsolat, csak egy lazára valaki. Akivel első sorban a szexben értjük meg egymást.

Fiatal, huszonéves srácot max. egy alkalommal kipróbálnék, "érdekességképpen", de igazán a saját korosztályom izgat.

2020. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

13! Azért lennénk mi beteg elme, mert a te nőismerőseidnek idősebb párjai vannak? Fura elgondolás. Képzeld, én meg ismerek olyat is, akinek idősebb, meg olyat is, akinek fiatalabb. Akkor ki dönti el, melyik a beteg? Áruld már el, miért kéne minden nőnek az öreg pasikhoz vonzódni? Mert ugye a 20éves nőknek is vonzódni kell az ötvenes pasihoz, mert az az elvárás. Abban szerintetek nincs semmi beteges, az tök normális, csak fordítva baj. Ugyan miért?

Amúgy aki bejön 4-5 évvel fiatalabb nálam és volt már pár évvel idősebb párja. Nem beteg, bár mindenki olyan normális lenne, mint ő.

#11

2020. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Beteg vagy 19-es. Jol mondta az a kommentelo :D
2020. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!