Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van aki tud csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki tud csajozni, külső-belső-anyagiak szempontjából jó szinten van, mégsem tud külsőre az ideáljának megfelelő nőt megszerezni? Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Mindig szerettem volna egy magas, vékony, helyes barátnőt. Egyszer volt is még 20-22 éves koromban, de akkor még magamról sem tudtam, azt sem tudom hogy jött össze, gondolom inkább csak a véletlenen és szerencsén múlott. Arról a kapcsolatomról elég szép emlékeim vannak. Azóta ha szabad vagyok, mindig olyasmi barátnőt keresek első sorban, de ha évente bele is akadok kb 2 olyan lányba (akikkel legalább randi is lesz), velük nem jön össze semmi. Szoktam tetszeni helyes csajoknak, van is szexuális életem, voltam is már több éves kapcsolatban, de van egy ideálom külsőre és olyan nőt mintha nem tudnék szerezni. Nem is csak a szépségről szól annyira a kérdés, nem kell modell arcúnak lennie a csajnak igazából, hanem hogy külsőre az én ideálomhoz tartozó csajt miért nem tudok felszedni? Aki pedig nem az ideálom, olyan csajokat bezzeg relatíve könnyen tudok találni bármikor.


Legutóbb akkor voltam szerelmes, ebbe a lányba, 20-22 évesen, azóta nem. Belsőre is nagyon passzoltunk egymáshoz.

28/F


2020. okt. 23. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert az ideálodból nagyon kevesen vannak, tehát statisztikailag kicsi az esély arra hogy szembe jöjjön veled és még kevesebb hogy ő is akarjon téged.
2020. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg ahogy öregszel, az ideálodat is öregíted magadban képzeletben, vagy az ideálod mindig fiatal marad?kiváncsi vagyok a válaszodra
2020. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


28 éves vagyok, kb 20-26 éves csajokkal ismerkedem. Ők azok, akik érdeklődnek is irántam. Fiatalnak nézek ki, külsőre olyan 22-24-nek szoktak tippelni. Tavaly pl randiztam egy 25 éves csajjal, aki szintén az ideálom volt a külső tulajdonságait tekintve.

2020. okt. 23. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ne feledd, hogy nekünk férfiaknak sokkal többet kell nyújtani, mint amilyen a nő. Tehát ha nem vagy pénzes, akkor egy 7 pontos nő megszerzéséhez 9 pontos pasinak kell lenned. Veled egy szintű anyagi helyzetű, egy szinten kinéző nő sosem fog leállni, mert a nők az online korszakban százával válogathatnak a jobbnál jobb ajánlatok közül. bocs, de ez az igazág :(
2020. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!